Sari la conținut
Forum Roportal
tzic

nu-mi incarca pagina de start

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am intrebat in stanga si in dreapta dar nu m-a putut ajuta nimeni. problema mea e ca mi se intampla din ce in ce mai des sa nu mi se deschida pagina de start al browser-ului, cu toate ca toate celelalte programe care cer conexiune la net imi functioneaza corect ( yahoo messenger, emule, mirc, etc).

prima data cand mi s-a intamplat asta am adus configuratia la o data anterioara cand stiam sigur ca functiona, dar datile urmatoare n-am mai reusit nici asa.

ii dau cateva restart, cateva configurari si pana la urma se rezolva. dar ma macina un mare semn de intrebare , care ar putea fi cauza?

virusi nu am, eu asa zic, cel putin antivirusul meu ma considera curat ( avast), nu umblu aiurea la setari, etc

ma depaseste :o:

poate ma va putea ajuta cineva de aici. multumesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am intrebat in stanga si in dreapta dar nu m-a putut ajuta nimeni. problema mea e ca mi se intampla din ce in ce mai des sa nu mi se deschida pagina de start al browser-ului, cu toate ca toate celelalte programe care cer conexiune la net imi functioneaza corect ( yahoo messenger, emule, mirc, etc).

prima data cand mi s-a intamplat asta am adus configuratia la o data anterioara cand stiam sigur ca functiona, dar datile urmatoare n-am mai reusit nici asa.

ii dau cateva restart, cateva configurari si pana la urma se rezolva. dar ma macina un mare semn de intrebare , care ar putea fi cauza?

virusi nu am, eu asa zic, cel putin antivirusul meu ma considera curat ( avast), nu umblu aiurea la setari, etc

ma depaseste :)

poate ma va putea ajuta cineva de aici. multumesc.

pagina mea de start e google.com. dar oricare ar fi se intampla acelasi lucru; mesajul este ceva de genul: site gasit, astepand raspuns....si ...nici un raspuns, ore in sir. am incercat cu mai multe browsere, firefox, ie, opera. se intampla acelasi lucru cu toate. acum am ie pt ca asa "l-am prins mergand", si nu-l mai schimb de teama 8)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si mie mi se intampla asta :cry:( dar nush de ce , ii dau restarturi , dar la un scurt timp tot asa se intampla si am si eu tot avast

nu cred ca e de la avast pentru ca tin minte ca mi s-a mai intamplat acum vreo 2 ani, atunci aveam mcafee, insa atunci a fost numai o data si s-a "reparat" singur. dar, e o sapt jumate de cand mi-am activat firewall-ul si mi s-a intamplat numai o singura data de atunci...si asta imediat dupa ce am activat fw-l.i-am dat un restart si de atunci e ok...

in afara de tine n-am mai auzit si pe altcineva sa pateasca asta, ba chiar nici n-au auzit de chestia asta.

sa vedem , poate se iveste vreun raspuns....deh catastrofa asta de windows :yam:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×