Sari la conținut
Forum Roportal
GiiieeMan

Tenorul italian Luciano Pavarotti a murit

Postări Recomandate

Cand a murit Laura Stoica toata lumea urla pe dc "da-mi si mie un slot ca vreau sa o ascult pe laura ".Pe trackere s-a facut request la greu cand a murit gil si s-a urcat gil.A murit paler si s-a intamplat acelasi lucru doar ca in alte cercuri - toata lumea imi lua din lista "aventuri solitare " -.Acum moare pavarotti si brusc apar fani din toate unghierele contrariati si stupefieti de faptul ca ar putea exista si oameni care nu l-au placut ...si se intreaba mintea mea in gandul ei cum ar arata o conversatie intre un cunoscator si un ignorant intr-un astfel de caz...

 

-Ai auzit ca marele x a murit azi?

-Nu , nici macar nu am auzit de el.

-Cum sa nu auzi de el?E imposibil .A fost un mare

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cand a murit Laura Stoica toata lumea urla pe dc "da-mi si mie un slot ca vreau sa o ascult pe laura ".Pe trackere s-a facut request la greu cand a murit gil si s-a urcat gil.A murit paler si s-a intamplat acelasi lucru doar ca in alte cercuri - toata lumea imi lua din lista "aventuri solitare " -.Acum moare pavarotti si brusc apar fani din toate unghierele contrariati si stupefieti de faptul ca ar putea exista si oameni care nu l-au placut ...si se intreaba mintea mea in gandul ei cum ar arata o conversatie intre un cunoscator si un ignorant intr-un astfel de caz...

 

-Ai auzit ca marele x a murit azi?

-Nu , nici macar nu am auzit de el.

-Cum sa nu auzi de el?E imposibil .A fost un mare

Editat de red2shoes

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pe topicul asta s-a scris doar o pagina ... o pagina pentru un om care meria mult mai mult.

cunoscatorii plang in liniste .. un om care sufera nu se arata atat de mult.

pacat :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
http://www.roportal.ro/discutii/index.php?...mp;#entry835421

 

citeste aici ...ai sa vezi cati au scris de el ...."ieri"

observ ! thread deschis la Jan 17 2007, 11:57 PM a reusit sa stranga 3 pagini si 15 voturi - cam asta e interesul real -.

 

pe topicul asta s-a scris doar o pagina ... o pagina pentru un om care meria mult mai mult.

cunoscatorii plang in liniste .. un om care sufera nu se arata atat de mult.

pacat :crazy:

Aici s-a spus tot adevarul.Multumesc!

Editat de SeqenenreTao

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aici s-a spus tot adevarul.Multumesc!

Atunci nu arunca in "fanii" astia 3-4 care au scris pe topic. pur si simplu e pacat ca s-a stins din viata.

Dumnezeu sa il odihneasca!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Atunci nu arunca in "fanii" astia 3-4 care au scris pe topic. pur si simplu e pacat ca s-a stins din viata.

Dumnezeu sa il odihneasca!

Ii vizam pe ipocriti nu pe fanii care deplang moartea omului - asta e cat se poate de clar -.Nu e singurul thread deschis azi iar unii au postat in toate...hai ca nu vreau sa start un flame.

Sa-i fie tarana usoara - cei care l-ati iubit cu adevarat ramaneti cu muzica lui pe care o veti asculta nu doar azi... cei care nu ...-.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

 

 

cred ca nici o boala nu ma sperie mai tare ca si cancerul de orice natura ar fi el :D nu stiu daca se mai moare si de altceva in afara de aceasta boala, in ultima vreme.................

Dumnezeu sa-l odihneasca...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×