Sari la conținut
Forum Roportal
GiiieeMan

Tenorul italian Luciano Pavarotti a murit

Postări Recomandate

:P :roll: :crazy: POFTIM?!?!?!?!

Oh my God...Stiam ca e bolnav...auzisem la stiri ..l-am visat in noaptea aceea..era acum 1 saptamana..chiar ma gandeam..offff....si inca un om ce-mi facea viata frumoasa s-a dus...

Sa te odihnesti in pace si sa ai lumina acdolo unde ai plecat . Acum ai sa bucuri pe cei de pe lumea cealalata cu vocea ta...

Adio Luciano...Adio...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Zi de doliu... e groaznic ce s-a intamplat...chiar in urma cu cateva zile vorbeam cu cineva despre el..E oribil,oribil,oribil..si nedrept...mare om! :P

Odihneste-te in pace,Luciano! :roll:

 

Groaznic,sfasietor........

Editat de Miss Take

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sunt eu singurul caruia nu-i pasa ? :P Chiar nu inteleg cum te poti da trist ca a murit Luciano Pavarotii...Sa fie sanatos...Cand a murit Gil Dobrica mi-a parut rau asa vreo cinci minute dar sa ma dau lovit atat de tare...imi pare ipocrizie !!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Gil Dobrica e Gil Dobrica iar Luciano e Luciano. Fiecare percepe diferit oamenii.E normal sa fie asa.

 

Pe cei buni ii strange Dumnezeu........

Editat de Miss Take

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunt eu singurul caruia nu-i pasa ? :o: Chiar nu inteleg cum te poti da trist ca a murit Luciano Pavarotii...Sa fie sanatos...Cand a murit Gil Dobrica mi-a parut rau asa vreo cinci minute dar sa ma dau lovit atat de tare...imi pare ipocrizie !!!

cum te poti da trist?...pai de ce sa nu fim tristi? de ce sa nu ne para rau dupa un om care ne-a bucurat urechile..dupa un tip care avea o voce extraordinara..care facea sa tremure carnea pe tine si sa ti se faca pielea de gaina cand canta..si dupa Gil am plans..si dupa Spataru...am plans si inca ma gandesc la Pitis..si daca aud ca moare vecina ta o sa fiu trista 5 min vb ta...dar dupa oamenii care m-au ''atins'' am sa fiu trista mai mult de 5 min.....nu e vb de ipocrizie aici...e vb de cat de tare te-a atins omul ala ....nu fizic vb..sper ca ai inteles unde bat

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×