Sari la conținut
Forum Roportal
GhOs7 Go7hyC

Effect Photo

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu nu prea cred ca-i efect, o fi chiar desenat. Intr-o vreme am cautat ceva in genul asta ca era o reclama la TV in care arata o poza in care personajele reale se transformau in personaj de desen animat.. Dar dupa cat m-am informat, erau desenate nu transformate.

Oricum daca gasesti ceva sa postezi sa stim si noi

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Aia e desenata toata ziua. Am vazut insa si fotografii transformate in desene (rezultatul era asemanator desenelor de tip "benzi desenate" din reviste - totul se realiza in photoshop, dar nu era vorba de un simplu efect aplicat, ci de o munca destul de migaloasa - eu vazusem tutorialul insa era mult peste nivelul meu si am renuntat. Rezultatul era, insa, spectaculos.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Acolo vb de unu care a reusit sa faca asta.

Dar cu ce?

 

Si eu tot photoshop cred ca a folosit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Desenata ....

 

Este indragevar un plugin pt photoshop, se numeste sketcher plugin, costa in jur de 15€ dar nu arata rezultatul nici pe departe asemanator cu exemplul dat...

 

Gigjoe ....daca tot te dai asa expert in photoshop ce ar fi sa faci tu asa un effect :flowers:

Editat de J0'

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:shout: :) :) :o: SALUT,CRED CA AM VREO 5 PROGRAME DE MODIFICAT POZE..CEL MAI INTERESANT MI SE PARE PHOTOSHOP SI GIMP......DAR HABAR NU AM SA UMBLU PE ELE.....JUR CA IN FIECAE ZI STAU CATE 2 ORE PE PHOTO SHOP..S NU POT SA II DAU DE CAO.....PLIZZZZZZZZZZZZZZZZZ HELP ME ;) :P :doh: ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×