Sari la conținut
Forum Roportal
Marius-Doru

Cat de geloasa esti?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

am zis ..interesant ca de obicei desi ...recunosc ,sunt geloasa nu ma las condusa de ...ea ci eu o conduc ...de regula ...ma abtin de la comentarii ....

 

ai zis bine "de regula"... pacat ca te abtii de la discutii... :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ai zis bine "de regula"... pacat ca te abtii de la discutii... :airkiss:

 

 

discutii ...pe tema geloziei?de regula cand sunt in plina criza ...incerc sa evit discutiile ...pot spune multe atunci ce apoi sigur voi regreta ...deci ...e mult mai bine sa evit ....:flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
discutii ...pe tema geloziei?de regula cand sunt in plina criza ...incerc sa evit discutiile ...pot spune multe atunci ce apoi sigur voi regreta ...deci ...e mult mai bine sa evit ....:flowers:

e un pas in a intelege :airkiss:

multa iubire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
discutii ...pe tema geloziei?de regula cand sunt in plina criza ...incerc sa evit discutiile ...pot spune multe atunci ce apoi sigur voi regreta ...deci ...e mult mai bine sa evit ....:flowers:

 

... sau poate comentariile pot lua nastere din cauza...geloziei. In fond, de ce nu? ... :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
... sau poate comentariile pot lua nastere din cauza...geloziei. In fond, de ce nu? ... 8)

 

 

care comentarii ? :airkiss: am spus ca le evit ...normal ca din cauza geloziei ...dar ,ma abtin ...nu va stii niciodata celalalt cat de geloasa am fost si cat de aproape a fost de al 3 lea razboi mondial ...:flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
care comentarii ? :flowers: am spus ca le evit ...normal ca din cauza geloziei ...dar ,ma abtin ...nu va stii niciodata celalalt cat de geloasa am fost si cat de aproape a fost de al 3 lea razboi mondial ...8)

si starea ta fata de persoana ramine la fel? sau o hranesti in continuare cu "gelozia" mascata? :airkiss:

multa iubire

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si starea ta fata de persoana ramine la fel? sau o hranesti in continuare cu "gelozia" mascata? :airkiss:

multa iubire

 

 

nu ramane ...imi trece repede ...ca o ploaie de vara :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
care comentarii ? :airkiss: am spus ca le evit ...normal ca din cauza geloziei ...dar ,ma abtin ...nu va stii niciodata celalalt cat de geloasa am fost si cat de aproape a fost de al 3 lea razboi mondial ...8)

 

Gelozia provocata de un partener ... nu este niciodata intamplatoare ci tine de nevoile ascunse, refuzate sau interzise ale unei persoane. ... 8) :flowers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pe mine ma enerveaza cand trec de un hop de gelozie, ok imi revin uit ... si vine alta bomba mai babana care ma starneste si mai tare ... 8) cand se opresc? :airkiss: unde e limita care impune respectul?

Gelozia provocata de un partener ... nu este niciodata intamplatoare ci tine de nevoile ascunse, refuzate sau interzise ale unei persoane. ... 8) :flowers:
detaliaza te rog

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×