Sari la conținut
Forum Roportal
Arana

invitaţie la distracţie voluntară

Postări Recomandate

pe mine sigur ma musca aia! :good:

nici o grija ca nu te musca, is blanzi...da' ca sa fii linistit, pe tine te punem la alte trebi, ca s'or gasi p'acolo...deci vino !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
intai o sa dam noi doua o raita pe acolo, sa vedem ce si cum, care e programu' .... si alte amanunte, dupa care o sa anuntam :hi:

Dar ne spuneti daca faceti injectii dupa aceia ..nu ..?

..nu ne chemati asa ..sa va razbunati pe noi..:good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dar ne spuneti daca faceti injectii dupa aceia ..nu ..?

..nu ne chemati asa ..sa va razbunati pe noi..:hi:

sigur c'o sa facem injectii...da' cainilor :stars: ...iar tu oricum nu vii, asa ca lasa off'urile pe topicu' meu :good:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sigur c'o sa facem injectii...da' cainilor :stars: ...iar tu oricum nu vii, asa ca lasa off'urile pe topicu' meu :hi:

adica nu sunt bine venit..? ok... :good:

bine cva macar mi-ai spus ca nu ma primiti ..:o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

..avand in vedere ca intalneala ropo e sambata pe 29 sept ..putem merge duminica viitoare, adica pe 7 octombrie..

 

..intr-adevar este mai greu de ajuns si cred ca trebuie sa ne intalnim undeva toti (stabiliti voi unde va este mai bine)..ne numaram si stabilim la fata locului cum ne impartim sa mergem ..de ajuns ajungem pana la urma :lol2:

 

..cat despre ora..un 12 zic ca-i bine..

Editat de Shadow and Light

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

..putem hrani cateii (daca aducem)..putem ajuta la amenajari :lol2: ..cine poate si doreste poate ajuta cu niste banuti ..acum depinde si de voi..

 

..eu initial am vrut sa cumpar materiale si sa merg sa pun osu un pic la treaba, dar am trimis bani pana la urma si trebuia sa merg sa vad cu ce pot sa-i mai ajut..dar am avut si altele pe cap si nu am mai reusit sa ajung..

 

..eu o sa cumpar mancare de catei..o sa mai dau niste bani si sper sa-i pot ajuta p'acolo cu ceva..

 

..in concluzie..cred ca orice fel de ajutor este bine venit :eek:

 

Editat de Shadow and Light

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×