Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Vad ca este la moda sa ceri parerea despre persoana-ti, aici pe forum...

Tare sunt curios sa aflu si eu ce "scor" am?......parerea voastra poate conta in relalatia mea cu oamenii...

...........

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vad ca este la moda sa ceri parerea despre persoana-ti, aici pe forum...

Tare sunt curios sa aflu si eu ce "scor" am?......parerea voastra poate conta in relalatia mea cu oamenii...

...........

Daca ar fi sa ma iau dupa parerea roportalienilor,eu sunt curva...forumului :headspin:

Sa conteze asta in relatia mea cu oamenii? Ha.

Iti dau un sfat: nu mai face ce e la moda si nu te interesa de parerea forumistilor despre tine. Vei fi tare surprins ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vad ca este la moda sa ceri parerea despre persoana-ti, aici pe forum...

Tare sunt curios sa aflu si eu ce "scor" am?......parerea voastra poate conta in relalatia mea cu oamenii...

...........

eu nu ti-am citit nici o postare, deci nici nu te cunosc.

trebuie sa stii ca toti userii incepatori pe acest forum, initial, au tot felul de conflicte... cu timpul ai sa devii mai selectiv si n-ai sa mai bagi in seama pe oricine...

Editat de costy73

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca ar fi sa ma iau dupa parerea roportalienilor,eu sunt curva...forumului :headspin:

Sa conteze asta in relatia mea cu oamenii? Ha.

Iti dau un sfat: nu mai face ce e la moda si nu te interesa de parerea forumistilor despre tine. Vei fi tare surprins ;)

stii care este ideea...?

eu am fost "etichetat" candva...( nu conteaza ..cum)...

si am fost si avertizat de moderatori candva .( nu conteaza de ce...ma rog..nu vad motivul )..

,,este doar o curiozitate...care sigur nu ma va afecta....

...intr-o alta ordine..aici pe forum imi permit sa fiu un pic "snob" (sa fac cum este la moda)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca ar fi sa ma iau dupa parerea roportalienilor,eu sunt curva...forumului :headspin:

Sa conteze asta in relatia mea cu oamenii? Ha.

Iti dau un sfat: nu mai face ce e la moda si nu te interesa de parerea forumistilor despre tine. Vei fi tare surprins ;)

 

 

cred ca n-au putut ajunge la struguri si atunci au zis ca-s acri. ;)

Editat de costy73

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu nu ti-am citit nici o postare, deci nici nu te cunosc.

trebuie sa stii ca toti userii incepatori pe acest forum, initial, au tot felul de conflicte... cu timpul ai sa devii mai selectiv si n-ai sa mai bagi in seama pe oricine...

da sau nu...( cred ca ne-am raspuns-- tu mie --si eu tie..la cateva postari)....

in rest..nimic de comentat :headspin:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vad ca este la moda sa ceri parerea despre persoana-ti, aici pe forum...

Tare sunt curios sa aflu si eu ce "scor" am?......parerea voastra poate conta in relalatia mea cu oamenii...

...........

 

 

conteaza atat de tare ce spun ceilalti? oricum ...sunt inchisi intr-un monitor ,ii poti " stinge" cand vrei ..:headspin:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
conteaza atat de tare ce spun ceilalti? oricum ...sunt inchisi intr-un monitor ,ii poti " stinge" cand vrei ..:headspin:

;)..tu oricum ai avut la un moment dat 2 etichete ramase....una ai lipit-o..nush ce ai facut cu cealalta!!!!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
;) ..tu oricum ai avut la un moment dat 2 etichete ramase....una ai lipit-o..nush ce ai facut cu cealalta!!!!

 

 

deci ...io am parte de cei mai bun ...2 ? una nu-mi era suficient? :headspin: cred ca-s pe spate etichetele ca nu le pot citi ...ce scrie? ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

sa ma ... in el de topic....

imi pare reu ca l-am deschis....

..............................

eram curios sa vad ce zice cineva care nu ma cunoaste si care nu ma vazut niciodata.

este chestie de psihologie.....iar daca unii stauuu si .$....$ ideile pe-o parte si pe alta ca pe clatite ...este treaba lor....

.................................

mai mult, este treaba lor ca nu au inteles mesjul topicului...( care --recunosc--este cam vag)....

.................

am sa inchid topicul cu acest mesaj. :headspin:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×