Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

just ask.. :bye:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

intrebari decente...avem voie?:bye:

 

care ti-a fost ultimul task?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mey ...nu ati inteles ...tipul a propus un joc ...intrebari pentru ...toti nu numai pentru el ..:P

asa ca ...xena ...ultimul task ...sambata ...cand a trebuit sa vad niste filme ..:P

simoneta draga ...n-am avut inca pe nimeni de pe forum ,dar ...nu-i timpul pierdut ... 8)

 

cat de des faceti dragoste? :bye:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mey ...nu ati inteles ...tipul a propus un joc ...intrebari pentru ...toti nu numai pentru el ..:bye:

 

 

asea??????? bine.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
mey ...nu ati inteles ...tipul a propus un joc ...intrebari pentru ...toti nu numai pentru el ..:bye:

 

unde, cum? :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

vai ...donsoarelor ...mea culpa ...acum am vazut ca domnul e la intrebari pentru iuzari ...scuze ...imi pun cenusa in cap ...:P

scuze mister ca ...mi-am permis sa raspund intrebarilor adresate tie ...:P

 

deci ..acu intrebare pentru tine ...tu esti ala mare ,negru care respira greu ? :bye:

Editat de red2shoes

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vai ...donsoarelor ...mea culpa ...acum am vazut ca domnul e la intrebari pentru iuzari ...scuze ...imi pun cenusa in cap ...:P

scuze mister ca ...mi-am permis sda raspund intrebarilor adresate tie ...8)

 

deci ..acu intrebare pentru tine ...tu esti ala mare ,negru care respira greu ? :P

 

 

aaaa...era fi-su :bye:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dom` doctor... ai vrut o tipa d-aici de pe forum si te-a refuzat? :kisses:
nu donsoara....deperte asa ceva....sunt insurat si adeptul relatiilor monogamequote name='red2shoes' date='Sep 4 2007, 10:16 AM' post='1035362']mey ...nu ati inteles ...tipul a propus un joc ...intrebari pentru ...toti nu numai pentru el ..:flowers: newtaskochit---> tintit...asa este... :P
intrebari decente...avem voie?:Dcare ti-a fost ultimul task?
la care din traduceri faci referire?......sunt mai multe 8)
vai ...donsoarelor ...mea culpa ...acum am vazut ca domnul e la intrebari pentru iuzari ...scuze ...imi pun cenusa in cap ...:Dscuze mister ca ...mi-am permis sa raspund intrebarilor adresate tie ...:Ddeci ..acu intrebare pentru tine ...tu esti ala mare ,negru care respira greu ? :P
tare asta.. ;) sunt ala mic si al "dreaku"....cu sabia rosie :flowers: ala-i taksu :bye: Editat de newtask

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×