Sari la conținut
Forum Roportal
padmini

Primul pas

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Eu unul le iubesc la nebunie :)

Depinde foarte mult de structura psihologica a celor 2. Daca ea e introvertita si face primul pas... sunt sanse mari la un fiasco. Daca el e extrovertit si ea face primul pas... presupun ca e posibil sa se simta amenintat sau stanjenit cumva.

Daca ea e extroverita si el introvertit si ea face primul pas si daca lui ii si place tipa... atunci probabil ca o sa o priveasca ca pe o zeita milostiva... vrednica de toata idolatrizarea de care e capabil.

 

Sa inteleg ca esti introvertit? ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
putine femei fac primul pas

de multe ori asteapta ca barbatul sa faca primul pas

Mda.Asa e.Eu fac parte din categoria celor care fac primul pas.Cred ca e de 'vina' si caracterul meu,personalitatea,sunt multi factori,ideea e ca mi se pare fair-play si incitant sa fac primul pas daca imi place tipul si stiu ce vreau.Mi se pare aberant sa lasam totul in grija barbatilor sau sa ne oferim pretexte,noi femeile.

Uneori un prim pas facut de femeie poate darama multe ziduri ce par de netrecut :bye:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu fac parte din categoria celor care ar face primul pas, da' le e teama de refuz. Cum anticipezi refuzul? Sau cum iti dai seama ca nu vei fi respinsa?

Editat de Amarena

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu fac parte din categoria celor care ar face primul pas, da' le e teama de refuz. Cum anticipezi refuzul? Sau cum iti dai seama ca nu vei fi respinsa?

Simplu. Ai mai multe variante..............aaaaaaaaaaaa, da. Sa-ti reamintesc una, "the old trick": te scoli si te duci la toaleta si prietena ta se uita daca ala se uita la fundu' tau.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Simplu. Ai mai multe variante..............aaaaaaaaaaaa, da. Sa-ti reamintesc una, "the old trick": te scoli si te duci la toaleta si prietena ta se uita daca ala se uita la fundu' tau.

 

 

si daca se uita la fundu' amicei ? daca ...se uita intamplator in directia ei ? nu te poti baza pe o singura privire ....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mda.Asa e.Eu fac parte din categoria celor care fac primul pas.Cred ca e de 'vina' si caracterul meu,personalitatea,sunt multi factori,ideea e ca mi se pare fair-play si incitant sa fac primul pas daca imi place tipul si stiu ce vreau.Mi se pare aberant sa lasam totul in grija barbatilor sau sa ne oferim pretexte,noi femeile.

Uneori un prim pas facut de femeie poate darama multe ziduri ce par de netrecut :P

 

 

F bine, sa fiu mai multe ca tine :bye:

 

Inseamna ca esti o fata care nu se lasa pana nu obtine ce vrea

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si daca se uita la fundu' amicei ? daca ...se uita intamplator in directia ei ? nu te poti baza pe o singura privire ....

Pai, "the old trick" este lucrarea in care prietena sta la masa si DOAR UNA merge la toaleta, ca sa stie fetele la care se uita omu'.

 

Iar, daca imi spui tu mie ca femeile nu stiu sa distinga privirea admirativa..............nigga' please!!!!!!!!

 

Altfel, inseamna ca ne scoateti ochii aiurea ca ne uitam dupa altele..................cand aveti prieten.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×