Sari la conținut
Forum Roportal
Minnie

Recomandare medic oftalmolog in Bucuresti

Postări Recomandate

Ce medic oftalmolog bun, atent, cu multa multa rabdare imi recomandati in Bucuresti, preferabil de la o clinica privata?

Ma gandeam la Dr Luminita Teodorescu de la OftaPro insa nu lucreaza cu adultii si mi-au spus ca nu au locuri pt consultatii decat in octombrie, iar noi vrem in jur de 15 septembrie programare.

 

A auzit cineva de Dr Andrei Fillip sau Mircea Fillip?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ce medic oftalmolog bun, atent, cu multa multa rabdare imi recomandati in Bucuresti, preferabil de la o clinica privata?

Ma gandeam la Dr Luminita Teodorescu de la OftaPro insa nu lucreaza cu adultii si mi-au spus ca nu au locuri pt consultatii decat in octombrie, iar noi vrem in jur de 15 septembrie programare.

 

A auzit cineva de Dr Andrei Fillip sau Mircea Fillip?

si unul si altul....tata si fiu? amandoi lucreaza in aceiasi clinica AMA OPTIMEX

Dr. Mircea Filip

Medic primar oftalmolog, Vicepresedinte al Societatii Romane de Oftalmologie

 

Chirurg oftalmolog pentru cataracta prin ultrasunete, operatii de reducere de dioptrii prin laser sau implant de cristalin, glaucom, strabism si chirurgie estetica. Consultant pentru oftalmologie generala. Dr. Mircea Filip a urmat cursuri de specializare la Budapesta, Sofia, Praga, Odesa, Moscova,Tel Aviv, Munchen, St.Polten si Atena. In prezent, redactor sef al Revistei Oftalmologia, secretar al Societatii Romane de Cataracta si Chirurgie Refractiva, membru al Societatii Europene de Cataracta si Chirurgie Refractiva si membru al Societatii Romane de Laseri in Medicina si Biologie. Dr. Mircea Filip isi desfasoara activitatea in cadrul clinicii particulare de oftalmologie Ama Optimex, Str.Toamnei, nr 54, sect.2, Bucuresti, tel 610 36 47/ tel/fax 211 16 22 ; email : mirceafilip@amaoptimex.ro / web : www.amaoptimex.ro

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc de raspuns. Cand am intrebat daca a auzit cineva de ei ma asteptam la ceva laude/nemultumiri la adresa lor, nu la date de contact. Scuze de exprimarea gresita.

Am sunat si se pare ca amandoi sunt in concediu la data la care vrem noi.

Intrebarea ramane in continuare valabila.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Or fi buni medici, dar se ajunge tare greu la ei. Am si eu o urgenta (fisura de sclerotica) si mi-au spus astazi sa ma programez pentru 1 iulie. Pina atunci risc sa pierd ochiul de 10 ori...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×