Sari la conținut
Forum Roportal
geo3029

Cand spui "Te iubesc"

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:hi: same here

 

 

eu am o idee fixa ...o fixatie pe chestia asta ...cel ce o spune cu prea mare usurinta ....nu o spune ca simte ...ci ca are ceva de obtinut ...si vrea cat mai repede ,pe mine ...nu ma dau pe spate aceste 2 cuvinte .....prefer ...."nu te voi rani niciodata " ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
eu am o idee fixa ...o fixatie pe chestia asta ...cel ce o spune cu prea mare usurinta ....nu o spune ca simte ...ci ca are ceva de obtinut ...si vrea cat mai repede ,pe mine ...nu ma dau pe spate aceste 2 cuvinte .....prefer ...."nu te voi rani niciodata " ;)

 

cei care fac asta sunt magari

dar nu vad nici un motiv de ce sa nu ii zici "te iubesc" face 2 face

Asta e ca si cum te ascunzi de ceva

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
cei care fac asta sunt magari

dar nu vad nici un motiv de ce sa nu ii zici "te iubesc" face 2 face

Asta e ca si cum te ascunzi de ceva

 

 

din pacate sunt atat de multi magari ....numai gasesti niciun bou ;) (asta referitor la banc,cred ca v-ati prins) :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
din pacate sunt atat de multi magari ....numai gasesti niciun bou ;) (asta referitor la banc,cred ca v-ati prins) :roll:

 

:D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

niciodata n-am spus aceste cuvinte asa pur si simplu...le zic numai daca simt asta cu adevarat...si am spus asta numai la o persoana din viata mea... :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

prima data cand mi-a venit sa-i spun "te iubesc" din suflet, avea o durere insuportabila de dinti. nu i-am mai zis...

cand spun "te iubesc"... pai, spre exemplu, cand ma supara ceva sau cineva si nu mai am chef de nimic si el incepe sa danseze din buric intr-un picior ;) si ma face sa zambesc... atunci stiu ca-l iubesc si atunci simt nevoia sa-i spun asta :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
prima data cand mi-a venit sa-i spun "te iubesc" din suflet, avea o durere insuportabila de dinti. nu i-am mai zis...

cand spun "te iubesc"... pai, spre exemplu, cand ma supara ceva sau cineva si nu mai am chef de nimic si el incepe sa danseze din buric intr-un picior :roll: si ma face sa zambesc... atunci stiu ca-l iubesc si atunci simt nevoia sa-i spun asta :D

 

asta e ceva nou ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
...si dupa aceea ii ceri PINul ! :D

 

On : Nu spun "Te Iubesc " . ;)

 

Nici mie? :roll:

 

Azi n'am spus deloc Te iubesc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O spun cand stiu ca am ranit,dupa ce imi dau seama ca e posibil sa pierd,sau cand pleaca undeva departe,dar nu chiar in cuvintele astea,prefer sa-i spun ca il voi lua cu mine oriunde,mereu,ca sufletul lui traieste in mine. Atat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
O spun cand stiu ca am ranit,dupa ce imi dau seama ca e posibil sa pierd,sau cand pleaca undeva departe,dar nu chiar in cuvintele astea,prefer sa-i spun ca il voi lua cu mine oriunde,mereu,ca sufletul lui traieste in mine. Atat.

 

 

Sper sa realizeze cate e de norocos......... :airkiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×