Sari la conținut
Forum Roportal
geo3029

Cand spui "Te iubesc"

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Fiecare dintre noi, cu siguranta, a iubit, iubeste sau va mai iubi pe cineva.

 

In afara de gesturi tandre ce trebuie sa sublinieze si sa demonstreze totodata iubirea si pasiunea pentru persoana iubita exista si aceste cuvinte "te iubesc" ce au rol de a-i aminti ca-l/o iubiti.

 

Ei bine sunt cazuri si cazuri unde acest "te iubesc" este folosit si in alte scopuri cum ar fi :

 

1. Repara o greseala tocmai facuta

2. Instrument de manipulare atunci cand ne dorim ceva ( ex. : imi doresc cerceii aia asa de mult..... pauza..... te iubesc stii da ?).

 

Voi cum il folositi acum ? ;)

Editat de geo3029

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Voi cum il folositi acum ? ;)

Eu nu prea constientizez cand spun cuvintele astea... ies de la sine :hi:

Trebuie totusi sa fie ceva la corazon... altfel nici macar ceva apropiat nu pot rosti (gen "tin la tine")

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

eu zic aceste 2 cuvinte doar cand simt cu adevarat si nu le folosesc ptr manipulare sau altfel de prosti asemanatoare.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

hai bai chiar azi trebuia sa fie deschis topic cu "te iubesc" ;) ... is satula de te iubesc de asta noapte :hi:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Fiecare dintre noi, cu siguranta, a iubit, iubeste sau va mai iubi pe cineva.

 

In afara de gesturi tandre ce trebuie sa sublinieze si sa demonstreze totodata iubirea si pasiunea pentru persoana iubita exista si aceste cuvinte "te iubesc" ce au rol de a-i aminti ca-l/o iubiti.

 

Ei bine sunt cazuri si cazuri unde acest "te iubesc" este folosit si in alte scopuri cum ar fi :

 

1. Repara o greseala tocmai facuta

2. Instrument de manipulare atunci cand ne dorim ceva ( ex. : imi doresc cerceii aia asa de mult..... pauza..... te iubesc stii da ?).

 

Voi cum il folositi acum ? ;)

C

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hai bai chiar azi trebuia sa fie deschis topic cu "te iubesc" ;) ... is satula de te iubesc de asta noapte :hi:

 

 

Si nu ti-a placut ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hai bai chiar azi trebuia sa fie deschis topic cu "te iubesc" :hi: ... is satula de te iubesc de asta noapte 8)

 

 

te rog...povestestene mai mult ;)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Spun de cate ori simt nevoia dar imi place sa si arat lucrul asta ;)

 

P.S.: ellle, Te iubesc! :hi:

Editat de Vampiriţa

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×