Sari la conținut
Forum Roportal
fnicolici1

Avion cazut....sau OZN?

Postări Recomandate

Se pare ca canalele de stiri din Romania incearca sa minimizeze fenomenul intamplat acum doua seri: un obiect care a cazut si a facut explozie - in Maramures: deoarece nu au suficiente info....

 

....adica: localnici din zona AU VAZUT ceva care a cazut si a facut explozie...

 

Iar acum nimeni nu gaseste nimic....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Se pare ca canalele de stiri din Romania incearca sa minimizeze fenomenul intamplat acum doua seri: un obiect care a cazut si a facut explozie - in Maramures: deoarece nu au suficiente info....

 

....adica: localnici din zona AU VAZUT ceva care a cazut si a facut explozie...

 

Iar acum nimeni nu gaseste nimic....

Am vazut la stiri...ciudat intr-adevar. Dar interesant- nu s-a gasit chiar nimic, nici o urma nici macar urma exploziei?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

si in barsana s-a auzit bubuitura ..

 

avand in vedere ca nu prea se fac cercetari prin zona..eu cred ca se stie exact ce a fost ...dar autoritatile tin ascuns din diferite motive....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da, stiu si eu de acele stiri si culmea ca exact asta ma intrebam si eu

ozn....nu cred in asa ceva :D

cu siguranta autoritatile stiu despre ce e vorba, dar nu zic

poate o fi fost ceva al armatei...ca ... tot au venit americani in romania ptr tot felul de exercitii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
da, stiu si eu de acele stiri si culmea ca exact asta ma intrebam si eu

ozn....nu cred in asa ceva :D

cu siguranta autoritatile stiu despre ce e vorba, dar nu zic

poate o fi fost ceva al armatei...ca ... tot au venit americani in romania ptr tot felul de exercitii

 

Nu vad ce nu poate fi de crezut cand se vorbeste de "ozn" (obiect zburator neidentificat)?

Exast asta s-a intamplat: un obiect zburator neidentificat s-a prabusit si a explodat. Nu e neaparat sa fie vorba de extraterestri, poate fi un meteorit sau o rata cu un bec in fund (careia i s-a ars becul!) ;) ...

 

Cineva care sta in zona s-au poate ajunge acolo sa obtina ceva informatii ne-ar putea lamuri. Ciudat este ca nu s-au efectuat cautari decat de la sol, si doar pe timp de ziua. Cautarile din aer sun tmult mai eficiente. Nici chiar presa nu a avut ideea sa ridice un elicopter si sa survoleze zona.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

putea fi o stea cazatoare sau o bucata de cometa si satenii aia fara carte multa au crezut ca e avion care cade si explodeaza...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
putea fi o stea cazatoare sau o bucata de cometa si satenii aia fara carte multa au crezut ca e avion care cade si explodeaza...
du-te tu .... ca din intamlaplare fac si eu parte dintre satenii aia fara carte ... afla ca nu satenii au spus ca e avion ci autoritatile...satenii au spus doar ca au auzit o bubuitura mare pe cer si au vazut o dara de fum ... ai fost candva in maramures incat afirmi ca toti maramuresenii sunt sateni fara carte??
Nu vad ce nu poate fi de crezut cand se vorbeste de "ozn" (obiect zburator neidentificat)? Exast asta s-a intamplat: un obiect zburator neidentificat s-a prabusit si a explodat. Nu e neaparat sa fie vorba de extraterestri, poate fi un meteorit sau o rata cu un bec in fund (careia i s-a ars becul!) :D ...Cineva care sta in zona s-au poate ajunge acolo sa obtina ceva informatii ne-ar putea lamuri. Ciudat este ca nu s-au efectuat cautari decat de la sol, si doar pe timp de ziua. Cautarile din aer sun tmult mai eficiente. Nici chiar presa nu a avut ideea sa ridice un elicopter si sa survoleze zona.
eu stau in zona ...am sosit doar ieri dar nu am vazut nici o miscarenu se fac cautari mai eficiente pentru ca se stie despre ce e vorba

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Exast asta s-a intamplat: sau o rata cu un bec in fund (careia i s-a ars becul!) :jester: ...

 

mdea... insa cred ca avea o butelie'n fund :jester:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

m'dea

 

Americani's'devina *'utui in gura sa-i *'ut .

 

imposibil cu tehnologia din ziua de azi sa nu stie ce a fost acolo, dar e posibil ca omu de rand sa fie luat de fraier si manipulat pe fata multa vreme de aici in colo ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×