Sari la conținut
Forum Roportal
florrry

Operatia de micsorare a sanilor

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Am si eu nevoie de sfatul unei persoane care si.a facut operatie de miscorare a sanilor. Vreau sa stiu ce riscuri presupune si care sunt beneficiile unei astfel de operatii. Pls ajutati.ma!am intrat pe acest forum pt k am nevoie de un sfat si daca nu poti sa mi.l dai atunci poate ar trebui sa te abtii de la astfel de comentarii. daca ai ceva concret de spus legat de acest subiect te ascult, daca nu nu mai zice nimic ca nu ma intereseaza.am intrat pe acest forum pt k am nevoie de un sfat si daca nu poti sa mi.l dai atunci poate ar trebui sa te abtii de la astfel de comentarii. daca ai ceva concret de spus legat de acest subiect te ascult, daca nu nu mai zice nimic ca nu ma intereseaza.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

O verisoara de a mea a facut operatie de micsorare si ridicare in acelasi timp.Din cate imi aduc eu aminte nu a fost deloc usor iar durerea de dupa operatie a fost foarte greu de suportat.A trebuit sa poarte sutien zi si noapte,numai tin minte exact pt.ce perioada.Nu a condus vreo 3 saptamani din cauza durerii,nu putea sa isi ia copilul in brate si mai ales trebuia sa evite o lovitura cat de mica,numai vorbesc de dormitul pe burta..Cam atat imi aduc aminte pentru ca au trecut ceva ani de atunci.Bafta la operatie!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da, si o amica de a mea a facut o astfel de operatie ... si timp de 3 sapt a regretat .... din cauza durerilor foarte mari care a avut

Acum nu mai regreta nimic...dar a zis ca nu mai vrea sa treaca prin astfel de dureri cumplite

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am si eu nevoie de sfatul unei persoane care si.a facut operatie de miscorare a sanilor. Vreau sa stiu ce riscuri presupune si care sunt beneficiile unei astfel de operatii. Pls ajutati.ma!am intrat pe acest forum pt k am nevoie de un sfat si daca nu poti sa mi.l dai atunci poate ar trebui sa te abtii de la astfel de comentarii. daca ai ceva concret de spus legat de acest subiect te ascult, daca nu nu mai zice nimic ca nu ma intereseaza.am intrat pe acest forum pt k am nevoie de un sfat si daca nu poti sa mi.l dai atunci poate ar trebui sa te abtii de la astfel de comentarii. daca ai ceva concret de spus legat de acest subiect te ascult, daca nu nu mai zice nimic ca nu ma intereseaza.

 

 

de ce vrei sa-i micsorezi cat toata lumea da ....volum ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de ce vrei sa-i micsorezi cat toata lumea da ....volum ?

dureri de spate, ptoza glandulara, etc. :lol2:

 

Beneficiile sunt subiective... adica... in fine... trebuie sa stii de ce vrei sa faci operatia... :dance2:

riscurile... depind de o sumedenie de factori... nu e o operatie usoara nici pe departe... cicatrici permanente... perioada de recuperare destul de lunga... si dureri, mai ales daca se folosesc tehnici clasice.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×