Sari la conținut
Forum Roportal
ioana_bz

Sfaturi utile pentru un contabil incepator

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

M-am dilit, citez mesaje din 2007 :o:

 

 

 

Daca doresti am manuale de contabilitate in format electronic, scrie-mi pm cu adresa ta de mail, daca doresti sa lucrezi in domeniu si esti autodidact, vei reusi.

 

 

Buna! Si eu sunt incepatoare in ale contabilitatii, invatz autodidact. Ai putea sa mi le trimiti si mie, daca te rog frumos? Multumesc f mult!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua! Urmeaza sa ma angajez ca si contabil la o firma, dar in trecut am lucrat doar putina contabilitate primara. As dori si eu manualele de contabilitate in format electronic. Va rog mult de tot, daca poate cineva sa mi le trimita, mi-ar fi de mare ajutor. Va multumesc din suflet!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

M-am dilit, citez mesaje din 2007 laugh.gif

 

 

 

Daca doresti am manuale de contabilitate in format electronic, scrie-mi pm cu adresa ta de mail, daca doresti sa lucrezi in domeniu si esti autodidact, vei reusi.

Buna! Sunt interesata de aceste manuale...am marea rugaminte daca mi le poti trimite si mie! Multumesc anticipat!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

M-am dilit, citez mesaje din 2007 laugh.gif

 

 

 

Daca doresti am manuale de contabilitate in format electronic, scrie-mi pm cu adresa ta de mail, daca doresti sa lucrezi in domeniu si esti autodidact, vei reusi.

Doresc si eu manualele. 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×