Sari la conținut
Forum Roportal
Wahaha

Dimensiunea barbatiei

Evaluează acest topic

Dimensiunea barbatiei  

39 membri au votat

  1. 1. Dimensiunea reala

    • sub 12 cm
      3
    • 13 cm
      1
    • 14 cm
      3
    • 15 cm
      7
    • 16 cm
      8
    • peste 17
      17


Postări Recomandate

aa in erectie? au am masurat-o in stare de somnolenta..

Am observat. Trezeste-te! Tu, nu aia uriasa a ta, ca s-ar putea sa nu incapa in camera si sa darame peretii.

Editat de Wahaha

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cata complicatie. Se masoara in erectie din cate stiu eu. Eu am pe undeva intre 16 si 18 in functie de zi si excitare. Adica am masurat-o acu ceva timp de mai multe ori si iesea variabil intre astea 2 marimi. Si apropo de replica de conteaza cum o folosesti, nu e chiar asa intotdeauna, si marimea conteaza.

Sunt diferente si la femei si la barbati si compatibilitatea sexuala nu e intotdeauna ceva real. se poate ca fata sa fie prea mica pentru un penis de 20 sau chiar 16 cm. Sunt femei pe care le deranjeaza marimile astea la fel cum sunt altele care pur si simplu nu simt nimic daca partenerul nu are macar un peste 18. De asta e bine sa faci sex inainte de casatorie! :blink:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cata complicatie. Se masoara in erectie din cate stiu eu. Eu am pe undeva intre 16 si 18 in functie de zi si excitare. Adica am masurat-o acu ceva timp de mai multe ori si iesea variabil intre astea 2 marimi. Si apropo de replica de conteaza cum o folosesti, nu e chiar asa intotdeauna, si marimea conteaza.

Sunt diferente si la femei si la barbati si compatibilitatea sexuala nu e intotdeauna ceva real. se poate ca fata sa fie prea mica pentru un penis de 20 sau chiar 16 cm. Sunt femei pe care le deranjeaza marimile astea la fel cum sunt altele care pur si simplu nu simt nimic daca partenerul nu are macar un peste 18. De asta e bine sa faci sex inainte de casatorie! :fool:

 

da' ce cunosti p cnv care se abtine? :blink:

 

:fool:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da' subler ai? :dance4:

 

vampiroaico, vad ca esti tare aprinsa cand vine vorba de dimensiunea barbatiei

 

Dar tu ..asa dupa tine, cat de mare a fost cel mai mare penis pe care l-ai atins?

Editat de GigJoe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Rog un politist sa transforme topicul, adaugandu-i un poll cu urmatoarele variante:

1).sub 12 cm

2) 13 cm

3) 14 cm

4) 15 cm

5) 16 cm

6) peste 17

 

Asta special pt. a va pastra anonimatul, fiinca asa cum ma asteptam nu cooperati, va e jena sa va recunoasteti dimensiunea reala.

 

hihi , doar atat ?! :dance4:

 

nu de alta , dar foarte multi se vor simti jigniti de masurile astea jalnice :cheer:

 

apropo, aveam o prietena care nu facea nimic inainte , daca n'o masura . :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hihi , doar atat ?! :cheer:

 

nu de alta , dar foarte multi se vor simti jigniti de masurile astea jalnice :lol2:

 

apropo, aveam o prietena care nu facea nimic inainte , daca n'o masura . :cheer:

 

 

vorbesti serios ????????? :dance4::rot::cheer:

Editat de GigJoe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
hihi , doar atat ?! :dance4:

 

nu de alta , dar foarte multi se vor simti jigniti de masurile astea jalnice :cheer:

are vreo legatura cu un anume post de pe blogul tau? :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vorbesti serios ????????? :dance4::rot::cheer:
:cheer:
are vreo legatura cu un anume post de pe blogul tau? :cheer:
coincidenta fiule, coincidenta ... :lol2:
Da, chiar cunosc care se abtin! Incerc sa spun ca e prostie dar degeaba!
poti sa mai incerci o data ! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×