Sari la conținut
Forum Roportal
DJ. Strigoi:P

Nume pentru un pitbull

Postări Recomandate

... numele unui caine poate fi schimbat, indiferent de ce spun unii...chiar si la 7 ani poti sa ii schimbi numele...vreo 2 saptamani va fi foarte confuz dar usor usor va intelege.

Poate fi schimbat numele,

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nu mi-ar placea ca numele cainelui meu sa -l mai poarte un altul.Iar cand i-am ales numele , am incercat sa gasesc ceva cat mai original si am reusit :crazy: Pana acum nu am mai gasit vreunul care sa se numeasca precum catelul meu .Nu-miplac numele de duzina gen Pufi ,Mufi , Miti , Piti , Blackie etc...

Incearca si tu ceva original , eventual o combinatie de silabe , fara un anume sens sau un nume din Antichitate ori un nume de personaj din romane

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu mi-ar placea ca numele cainelui meu sa -l mai poarte un altul.Iar cand i-am ales numele , am incercat sa gasesc ceva cat mai original si am reusit :o: Pana acum nu am mai gasit vreunul care sa se numeasca precum catelul meu .Nu-miplac numele de duzina gen Pufi ,Mufi , Miti , Piti , Blackie etc...

Incearca si tu ceva original , eventual o combinatie de silabe , fara un anume sens sau un nume din Antichitate ori un nume de personaj din romane

 

homer, kafka, ares? :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×