Sari la conținut
Forum Roportal
Geo1000

Cum sa o cuceresc?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Noi, urmasii lui Dracula,

Pentru bani sugem si sange.

 

Pentru bani sugem si p..a :blink: :tease:

 

Iertare, nu m-am putut abtine! :spiteful: Parca e o rima mai buna asa.Da` Kontro e de vina, el lasa poezia asa, fara o rima frumoasa.

 

Ontopic....Nu poti vorbi de ce sa faci sau sa nu faci decat dupa ce o vezi .

Editat de Kilkoana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ontopic....Nu poti vorbi de ce sa faci sau sa nu faci decat dupa ce o vezi .

Sanchi.......sunt unii p-aici care vrajesc orice........si pe NV.......numai sa vrajeasca si ei ceva. Ca in viata reala......au handicap.

Nu ma refer la cei care chiar au, saracii, un handicap fizic de sunt paralizati sau altele d-astea.

 

Vorbesc de marii cuceritori, tari in gura si care se dau ceea ce nu sunt. Si, la femei vad ca tine......

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sanchi.......sunt unii p-aici care vrajesc orice........si pe NV.......numai sa vrajeasca si ei ceva. Ca in viata reala......au handicap.

Nu ma refer la cei care chiar au, saracii, un handicap fizic de sunt paralizati sau altele d-astea.

 

Vorbesc de marii cuceritori, tari in gura si care se dau ceea ce nu sunt. Si, la femei vad ca tine......

Da` ce am eu? :spiteful: :blink:

Ce am vrut eu sa zic e sa o vada intai . Restul era o gluma.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da` ce am eu? :spiteful: :blink:

Ce am vrut eu sa zic e sa o vada intai . Restul era o gluma.

Pai.........la "cuceritorii" astia nu conteaza, maaaaaaaaaaaaa, cum arata! Ca n-au altceva mai bun, oricum.........

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In sfarsit! Dupa ce am trimis mj la 150 fete de la care nu am primit nici un raspuns in sfarsit am gasit o fata din Arges care mi se pare ca a acceptat sa corespondeze cu mine. Dar imi raspunde f rar la mj cu toate ca e on-line

 

Oare asta e un inceput ca am noroc cu ea? Oare cum o pot cuceri?

 

 

cati ani ai?

 

Nu te intreb in nume de rau..dar e si normal ca nici una sa nu iti raspunda :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Pai daca baiatul nostru are doar vreo 14 ani :P

 

Nu are 14 ani, are 21. Cauta'i la profil mesajele si ai sa vezi :o:

Geo... nu asa se cucereste o fata. Daca o iei din prima cu relatia, si mai ales daca ii zici ca tu de fapt asta cauti, nu o sa iasa nimic. Incepe si tu cu discutii simple, pentru a va cunoaste, afla ce'i place, ce nu...etc.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

La fel ca City Star ... Deschide topicuri si dupa nu mai intra ... Va raciti gura degeaba cu el :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In sfarsit! Dupa ce am trimis mj la 150 fete de la care nu am primit nici un raspuns in sfarsit am gasit o fata din Arges care mi se pare ca a acceptat sa corespondeze cu mine. Dar imi raspunde f rar la mj cu toate ca e on-line

 

Oare asta e un inceput ca am noroc cu ea? Oare cum o pot cuceri?

 

ti se pare !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×