Sari la conținut
Forum Roportal
Geo1000

Cum sa o cuceresc?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

:P mdeah, "minte-o ca sa ai surpriza mai tarziu cand te-o lasa", esti patettic kontro

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Hm. Patetismul tau Vampirito, ma face sa ma repet:

Noi, urmasii lui Dracula,

Pentru adevar sugem si sange.

 

Patetismul meu, sau lipsa ta de creier?

 

:P mdeah, "minte-o ca sa ai surpriza mai tarziu cand te-o lasa", esti patettic kontro

 

Subscriu!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu nu am experienta voastra si nu stiam ca onestitatea e o conditie sine qua non pentru o femeie.

In ignoranta mea credeam ca sunt barbati care mint enorm si drept pedeapsa, nevestele lor ii iubesc ca dracu'!

Mai stiam si ca sunt barbati curvari care sunt pedepsiti in acelasi mod.

Si intr-o seara am visat ca unii barbati erau sinceri, iar femeile lor ii acuzau ca sunt prea 'moi' si pampalai. Bine, dar in seara aia bausem doua beck's-uri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In sfarsit! Dupa ce am trimis mj la 150 fete de la care nu am primit nici un raspuns in sfarsit am gasit o fata din Arges care mi se pare ca a acceptat sa corespondeze cu mine. Dar imi raspunde f rar la mj cu toate ca e on-line

 

Oare asta e un inceput ca am noroc cu ea? Oare cum o pot cuceri?

 

 

auzi ,da ...fete prin jurul casei cu care sa vorbesti si nu sa ....corespondezi ....nu ai ? :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu nu am experienta voastra si nu stiam ca onestitatea e o conditie sine qua non pentru o femeie.

In ignoranta mea credeam ca sunt barbati care mint enorm si drept pedeapsa, nevestele lor ii iubesc ca dracu'!

Mai stiam si ca sunt barbati curvari care sunt pedepsiti in acelasi mod.

Si intr-o seara am visat ca unii barbati erau sinceri, iar femeile lor ii acuzau ca sunt prea 'moi' si pampalai. Bine, dar in seara aia bausem doua beck's-uri.

 

Da...iubesc o aparenta, o iluzie...un lucru fals. De ce crezi ca sunt atatea cupluri care divorteaza sau se despart?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Eu nu am experienta voastra si nu stiam ca onestitatea e o conditie sine qua non pentru o femeie.In ignoranta mea credeam ca sunt barbati care mint enorm si drept pedeapsa, nevestele lor ii iubesc ca dracu'!Mai stiam si ca sunt barbati curvari care sunt pedepsiti in acelasi mod.Si intr-o seara am visat ca unii barbati erau sinceri, iar femeile lor ii acuzau ca sunt prea 'moi' si pampalai. Bine, dar in seara aia bausem doua beck's-uri.
credeai bine...dar acei oameni sfarsesc chinuiti o viata sau cu socuri electrice cand afla adevarul ... ...onestitatea e o conditie qua non pentur o relatie reusita

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In sfarsit! Dupa ce am trimis mj la 150 fete de la care nu am primit nici un raspuns in sfarsit am gasit o fata din Arges care mi se pare ca a acceptat sa corespondeze cu mine. Dar imi raspunde f rar la mj cu toate ca e on-line

 

Oare asta e un inceput ca am noroc cu ea? Oare cum o pot cuceri?

Eu zic sa nu faci nimic. Daca vrea ea.........o sa caute sa vorbeasca cu tine. Oricum, n-ai pierdut nimic. Sunt milioane de femei pe lume.

Nu are rost sa minti, decat daca ai 39 kg cu tot cu ambalaj da' esti tare in gura, lucrezi ca paznic si n-ai facultate si faci pe filozoful pe net si esti urat cu spume.

Atunci ............ chiar ai nevoie. Insa, sansele sunt mari ca si de partea cealalta sa fie cam aceeasi situatie....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Feminista onesta, nu pledez pentru mitomani. Dar nu veni sa ma tavalesti prin patetism ca pe snitel.

Incetati cu declaratiile astea de la Miss Litoral cum ca barbatul trebuie sa fie sincer 100%.

Nu de alta, dar vin cu viceversa si iar ne paruim.

Editat de K0ntr0VerSy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×