Sari la conținut
Forum Roportal
Marius-Doru

Din interviul unor vedete...

Postări Recomandate

Iata ce minunatii afirma:

 

Reporter: Cum ai reusit sa slabesti?

Monica Lewinski: Am invatat sa nu mai bag in gura chestii care mi-ar putea fi daunatoare.

 

Niciodata nu am vrut sa merg in Japonia. Pur si simplu, nu imi place sa mananc peste. Si stiu ca pestele este foarte popular in Africa. Britney Spears

 

Unde va avea loc Festivalul de la Cannes anul acesta? Christina Aguilera

 

Fumatul ucide. Daca mori, atunci ai pierdut o parte importanta din viata. Brooke Shields

 

China este o tara mare, locuita de multi chinezi. Charles De Gaulle

 

In opinia mea, casatoriile dintre homosexuali ar trebui sa fie intre o femeie si un barbat. Arnold Schwartzanegger

 

Am fost recent in turneu in America Latina. Singurul meu regret este ca nu am aprofundat limba latina in scoala, ca sa pot sa port si eu o conversatie cu oamenii aceia. Dan Quayle

 

Cred ca nimeni nu ar trebui sa isi scrie autobiografia pana nu moare. Samuel Goldwyn

 

Cel mai bine ma simt atunci cand sunt fericita. Winona Ryder

 

Daca incep sa gandesc prea mult, intru in panica. Pamela Anderson

 

Mai tineti minte ca trupa Beatles s-a destramat, fiecare membru si-a facut proiecte solo si dupa aceea s-au reunit si au devenit mai puternici? Kelly Rowland

 

Cel mai frumos gest de afectiune este sa imparti patul cu alta persoana. Michael Jackson

 

Nu sunt prost. Pur si simplu, uneori nu gandesc. Colin Farrell

 

Ma imbrac sexy, dar nu intr-un mod evident, ci intr-un mod virginal. Victoria Beckham

 

M-as sinucide daca as fi la fel de grasa ca Marilyn Monroe. Liz Hurley

 

Exact asa s-a intamplat cu Imperiul Roman. Nu avea toata lumea de acolo sifilis? Si ati vazut ca dupa aia, imperiul a fost distrus de un vulcan. Joan Collins

 

Daca nu exista electricitatea, ne-am uita la televizor la lumina lumanarii. George Gobel

 

Dumnezeu m-a facut asa frumoasa. Daca eram urata, ma faceam profesoara. Linda Evangelista

 

Sunt atat de desteapta acum. Toata lumea imi spune:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:soc:

 

prostia e maree mai ales in randul acestor vedete

 

 

Mare adevar graiesti !!!

 

 

Problema e ca nu au fost intervievate astea din Romania care se cred vedete.

 

Alea de mai sus sunt stupide da' stupide pe bani grei, pe cand astea autohtone sunt supide aproape gratis .....

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ohoo... la noi e o comedie si mai mare daca ii intrebi ceva...

 

Cand vine vb de prostie..vedetele noastre le intrec pe toate celelalte

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tare de tot! :dance4: Bushismele nu le intrece nimeni.

Inamicii nostri sunt inovatori si au numeroase resurse. Ca si noi, de altfel. Se gandesc in permanenta la noi modalitati de a face rau Americii si americanilor. Ca si noi, de altfel

Am si eu opinii proprii

Editat de Enki
  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×