Sari la conținut
Forum Roportal
New Task

preturi coafat ,si alte minuni,saloane

Postări Recomandate

am asistat in seara asta la o discutie in te nevasta-mea si nasi-sa...referitor la preturile pentru coafat,suvitat,tratat,dacapat, bla blape net nu prea gasesti preturi...poate le ajutazi voitenkiu tenkiu :doh:vreau si eu niste preturi pleaseeeee..este vb de un pariu

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am asistat in seara asta la o discutie in te nevasta-mea si nasi-sa...referitor la preturile pentru coafat,suvitat,tratat,dacapat, bla blape net nu prea gasesti preturi...poate le ajutazi voitenkiu tenkiu :doh:vreau si eu niste preturi pleaseeeee..este vb de un pariu

 

 

Coafat par drept + tratament = 60 de lei

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

depinde foarte mult si de categoria salonului. un tuns poate costa si 20 roni si in alta parte poate costa foarte bine si 80 roni si chiar mai mult. asa ca e irelevant.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
depinde foarte mult si de categoria salonului. un tuns poate costa si 20 roni si in alta parte poate costa foarte bine si 80 roni si chiar mai mult. asa ca e irelevant.

 

ce presupun 200 de roni..pentru par?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ce presupun 200 de roni..pentru par?

pt unele saloane un vopsit si coafat sau eventual si un tuns desi nu cred. depinde foarte mult de salon. un coafat si machiat mireasa costa in medie 300 roni de exemplu.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am asistat in seara asta la o discutie in te nevasta-mea si nasi-sa...referitor la preturile pentru coafat,suvitat,tratat,dacapat, bla blape net nu prea gasesti preturi...poate le ajutazi voitenkiu tenkiu :doh:vreau si eu niste preturi pleaseeeee..este vb de un pariu

 

pai...un tuns de varfuri, suvitat, aranjat cu placa...120RON la un salon de la vatra luminoasa de ex. (asta fara spaga)

Editat de WANNA.BE

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

buna!va rog mult as dori sa stiu si eu la ce salon pot merge pentru un tuns si aranjat care m-ar avantaja...si cat de cat acceptabil ca pret..ma refer ca nici sa fie salonul de saracii dar nici de vipuri..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
buna!va rog mult as dori sa stiu si eu la ce salon pot merge pentru un tuns si aranjat care m-ar avantaja...si cat de cat acceptabil ca pret..ma refer ca nici sa fie salonul de saracii dar nici de vipuri..

Buna!

Eu ti-as recomanda saloanele lui Cristi Pascu. Eu am fost in Ankara 7, unde s-a ocupat personal de mine, dar costurile sunt mai mari ce-i drept (tocmai pleca Oana Cuzino de acolo), dar in celelalte saloane la Unirii si pe Stefan cel Mare preturile sunt acceptabile si raportul calitate/pret este excelent. Eu am fost si la Unirii si am fost foarte multumita. Ce am observat si mi-a placut in Ankara este faptul ca trecea pe la fiecare client in parte si se asigura ca totul este ok, si l-am vazut cum isi instruia angajatii.

Multa bafta!

Editat de Carrye

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×