Sari la conținut
Forum Roportal
butterflie

dependeta

Postări Recomandate

am si eu o problema.Acum cateva luni bune am inceput sa iau pastile,tot felul de droguri care ma duceau in al noualea cer.Ma departasem usor de prietenii mei si m-am anturat cu oamenii care luau si ei.Cateva luni nu mi-am dat seama ce fac,traiam,ma simteam foarte tare.Incepusem insa sa slabesc mult,nu mai mancam,ma anturam prin fel de fel de locuri,ma simteam rau.Am renuntat la pastile si am inceput sa simt niste chestii foarte aiurea.Eram panicata tot timpul,tremuram,aveam crize,ma panicam ca nu puteam sa respir,mi-era frica de orice,eram incapabila sa conduc.Am inceput sa iau calpenam de 1,5 apoi de 3, apoi xanax,cateva pastile pe zi,diazepam sa pot sa dorm si ma simteam f ok.Ma simt foarte bine pe xanax si diazepam,dar e ok sa continui asa?cunosc persoane care o duc asa de ani.Ce sa fac?Trebuie sa precizez ca drogurile pe care le luam inainte de pastile contineau si coca,erau destul de tari.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
am si eu o problema.Acum cateva luni bune am inceput sa iau pastile,tot felul de droguri care ma duceau in al noualea cer.Ma departasem usor de prietenii mei si m-am anturat cu oamenii care luau si ei.Cateva luni nu mi-am dat seama ce fac,traiam,ma simteam foarte tare.Incepusem insa sa slabesc mult,nu mai mancam,ma anturam prin fel de fel de locuri,ma simteam rau.Am renuntat la pastile si am inceput sa simt niste chestii foarte aiurea.Eram panicata tot timpul,tremuram,aveam crize,ma panicam ca nu puteam sa respir,mi-era frica de orice,eram incapabila sa conduc.Am inceput sa iau calpenam de 1,5 apoi de 3, apoi xanax,cateva pastile pe zi,diazepam sa pot sa dorm si ma simteam f ok.Ma simt foarte bine pe xanax si diazepam,dar e ok sa continui asa?cunosc persoane care o duc asa de ani.Ce sa fac?Trebuie sa precizez ca drogurile pe care le luam inainte de pastile contineau si coca,erau destul de tari.

 

Cunosc multe persoane care se drogheaza ! Am avut pieteni care au inebunit de la droguri sau care au avut tentative sinucigase !Nu vreau sa te sperii dar trebuie sa intelegi ca nu te alegi cu nimic bun stand prin preajma consumatorilor de droguri !

 

Eu sunt de parere ca inca esti consumatoare de droguri atata timp cat bagi in tine xanax si diazepame !

 

La baza consumului de droguri stau frustrarile ,complexele , starile depresive ! De droguri se apuca depresivii.Un om fericit si multumit de el insusi nu simte nevoia sa ia droguri !

 

Fugi de oamenii aia pana nu e prea tarziu ! Sigur vor incerca sa te prosteasca din nou !

 

Afla ce te-a determinat sa te apuci de droguri !

 

Apucate de sport neaparat ! jogging :ok:

 

 

 

 

PS: Le-am incercat si eu o data si chiar nu vad ce e asa extraordinar !

Editat de freakkk

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×