Sari la conținut
Forum Roportal
Crinu

Coafura pentru nunta

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mda.. iar cand va fi sa ma insor o sa ii sugerez viitoarei :crazy:" sa isi faca tepi. Urasc miresele si nuntile alea pline de sarmalute in cap.. AA acum am citit mai atent.. iar daca esti baiat tunde-te si fa-ti tot tepi. Si nu baga in seama babutele care vor sta la masa si te vor barfi. Eu unul urasc nuntile cu "babute". :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Crinule, in primul rand ...Casa de piatra! Am vazut ca esti in pregatiri.

 

In al doilea rand... ce esti? Fata sau baiat? Daca esti fata... la orice coafor exista reviste cu idei de coafuri pentru nunta.

 

Daca esti baiat si ai parul lung, poti sa te razi la spate si la perciuni (nu 0...1, chiar 2) si cand faci coada sa se vada ras pe dedesubt. :) Sau... fa-ti coafura lui Beccaham(codita din aia)... Aia e super! :oca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Casa de Piatra! Crinu... :cheer: :vava: :beee:

 

Daca ar fi sa ma marit maine (lucru care nu se va intampla :cry: ) cred ca mi-as lasa parul desfacut pe spare, frumos aranjat, dar sa para cat mai natural, iar pe cap mi-as pune o coronita din pietre, arginite, stil printesa... :huggles: :huggles: :cheers:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca ar fi sa ma marit maine (lucru care nu se va intampla  ;) ) cred ca mi-as lasa parul desfacut pe spare, frumos aranjat, dar sa para cat mai natural, iar pe cap mi-as pune o coronita din pietre, arginite, stil printesa...  :good:  :good:  :-

[snapbacca]43747[/snapbacca]

 

 

Tare frumos!!! :oca: :oca: :oca:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Tare frumos!!! :oca:  :oca:  :oca:

[snapbacca]46344[/snapbacca]

 

 

Am gusturi bune, nu? ;) Dar tu cum ti la-ai aranja?? :good: :good: :-

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Am gusturi bune, nu?  ;) Dar tu cum ti la-ai aranja??  :good:  :good:  :-

[snapbacca]46350[/snapbacca]

 

Nu sa-a indoit nimeni de gusturile tale :oca:

Pai cat se poate de natural dar bucle , in nici un caz vreun coc sofisticat si bineinteles coronita de printesa. :o: :Pe: :Pe

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ciau cristina...si eu am nunta..de fapt cununia civila in ianuarie...niste coafuri caut si eu..uite aici ceea ce am salvat pt mine..nu stiu ce gen iti place..eu sunt adepta simplului .....am atasat niste foto dar nu stiu daca am reusit cu adevarat...daca nu apar pe forum imi explica si mie cineva cum sa fac sa pun poze in mod corect...v-am pupat si astept si eu diste idei despre vestimentatie...in luna ianuarie pt cununia civila.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×