Sari la conținut
Forum Roportal
SelenaN

Camera copilului!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Buna ziua

 

Am revenit dupa o pauza destul de lunga, datorata unei perioade extrem de aglomerate la munca. Mi-am facut insa timp si pentru piticoti, si am desenat de zor. de acesta data am facut si poze pentru a vi le arata. Pentru mamicile care mi-au scris si m-au intrebat cat timp dureaza o pictura pe perete le pot spune ca dureaza...pana cand va decideti sa zugraviti camera. Nu are termen de expirare iar eu va garantez ca in caz de accidente se repar foarte usor. In cazul in care mai aveti si alte intrebari sau mai sunt mamici care vor personaje din desene animate pentru piticotii de acasa, ma puteti contacta la adresa de e-mail: neatasimona@yahoo.com

va doresc concediu placut-acelora dintre voi care inca se bucura de perioda de odihna-

si zile racoroase la serviciu- pentru restul din noi care muncim pe branci

post-81639-1187701832_thumb.jpg

post-81639-1187701853_thumb.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna

 

nu iti pot spune cat te costa deoarece depinde de marimea si complexitatea desenului iar eu fac desenele pentru bucuria bebelusilor si mai putin pentru bani. De obicei, fac un calcul intre materialele consumate+ timp si atat, e mai mult o activitate placuta si mai putin o slujba. daca vrei sa stii mai multe lasa-mi un telefon sau adresa de email si dupa ce vezi o galerie de imagini iti poti face o idee cam ce desen ai dori si cat te-ar costa. poti plati de la cateva sute de mii la cateva milioane. La final, sincer, tot ce conteaza este sa fii tu multumita de desen iar copilul sa aiba o camera vesela zi si noapte. vei vedea ca un desen transforma incredibil camera.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu sunt chiar ptr. camera copilului...dar sunt dragute... ptr. camera copilului e de preferat personaje din desene animate sau personaje din povestile ptr copii :bye:

post-76810-1188887145_thumb.jpg

post-76810-1188887154_thumb.gif

Editat de ea_adita

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu sunt chiar ptr. camera copilului...dar sunt dragute... ptr. camera copilului e de preferat personaje din desene animate sau personaje din povestile ptr copii :airkiss:

 

 

Ai dreptate. De aceea exista o galerie de desene cu personajele disney de unde parintii pot sa isi aleaga povestea sau personajul preferat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

probabil cei mici o sa fie incantati daca parintii le-ar face un asemenea cadou. Eu insa, sunt acum prea mare pentru un asemenea cadou... si nici nu am copii la randul meu :flowers:

 

dar oricum...ideea e super.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
probabil cei mici o sa fie incantati daca parintii le-ar face un asemenea cadou. Eu insa, sunt acum prea mare pentru un asemenea cadou... si nici nu am copii la randul meu :)

 

dar oricum...ideea e super.

 

 

hello

 

In primul rand, niciodata nu e prea tarziu pentru a te bucura de asa ceva. In ultimele luni am desenat personaje preferate de parinti, pentru copii, dar si pentru ei insisi. Am desenat pereti de baie, pereti din bucatarie si chiar doua birouri. Nu te gandi ca trebuie neaparat sa ai tot peretele pictat, poti sa iti pictez un singur personaj, oricat de mare sau de mic pt sufletul tau. Ieri am desenat un Michy mouse stelist la cineva in birou, prin urmare totul e posibil.. a, si sa nu uit, cel mai tare desen a fost pe peretele unei camere, in care am trei sferturi din personaje( pluto, micky mouse, strumfi si tom) erau, ei bine, tot...stelisti..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
pot pune orice as vrea sa modeleze copilul :roll:

 

 

buna,

 

da, poti pune cam orice ti-ai dori pentru copil sau orice isi doreste el. mai mult daca vrei, iti poate fi lasat desenul pe perete sub forma de macheta, urmand ca pustiul tau sa il coloreze in voie( asta daca vrei sa faci experimente pe propii tai pereti).oricum, desenele pe pereti, sunt cred cea mai buna metoda de a inveseli si a colora o camera.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×