Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

Pentru cei interesati de invitatii de nunta deosebite, unice, va invit aici http://faith1st.wordpress.com. Culorile si modelele pot fi personalizate, se pot creea modele noi, in functie de preferinte, iar preturile sunt accesibile oricui ;) Spor la pregatiri :)

 

Sunt foarte frumoase! Felicitari! dar sunt atat de nehotarata:(( bine ca facem nunta abia la anul ca sa am timp sa ma hotarasc:) sunt foarte multe modele superbe;))

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Verisoara mea le-a facut singura si arata foarte frumos. Ce-i drept ea are si o anumita indemanare, putin talent artistic, eu nu stiu daca m-as descurca la fel de bine :)

Editat de Darianna
edit reclama

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Dragii mei stiti cumva unde pot gasi invitatii de nunta mai speciale ? Imi puteti da o idee ? Sau cum le pot face singura ? :)

Buna,

 

Eu am cumparat de la Activ, mai multe informatii precum poze gasesti pe http://www.papet.ro/produse/30-produse-din-hartie/33--cartoane-pentrucarti-de-vizita-felicitari-invitatii-nunta-botez-etc./

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

invitatiile de nunta le-am luat de la Deluxe...daca vrei un alt text fata de ce ofera ei te costa in plus

nu am intampinat probleme de tipar...le-am primit f repede...totul a decurs normal; important este sa te duci direct la sediul lor, pt a vedea multitudinea de invitatii, carduri si plicuri (pe site nu sunt toate)

faza cu sa-ti faci singur invitatiile...nu merita... iti ia mult timp (trebuie hartie buna de tipar, imprimanta buna si altele) platesti mai mult sa-ti faci singura invitatiile decat sa le cumperi din magazin... parerea mea :yahoo:

Editat de Eye_of_tiger

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

invitatiile de nunta le-am luat de la Deluxe...daca vrei un alt text fata de ce ofera ei te costa in plus

nu am intampinat probleme de tipar...le-am primit f repede...totul a decurs normal; important este sa te duci direct la sediul lor, pt a vedea multitudinea de invitatii, carduri si plicuri (pe site nu sunt toate)

faza cu sa-ti faci singur invitatiile...nu merita... iti ia mult timp (trebuie hartie buna de tipar, imprimanta buna si altele) platesti mai mult sa-ti faci singura invitatiile decat sa le cumperi din magazin... parerea mea :yahoo:

 

 

Catalog Deluxe la adresa cataloginvitatii

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Doar facute pe mana. Cele de la Gravat aveau idei frumusele, insa as merge pe varianta facute manual si economia rezultata as utiliza-o in alta parte. Impodobit sala, de ex.

Editat de Kilkoana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×