Sari la conținut
Forum Roportal

Postări Recomandate

va mai dau eu un site de invitatii excelente si pentru toate buzunarele: www.invitatia.ro

eu le astept sa vina in cateva zile.

 

parerea mea e ca unele lucruri merg facute acasa si altele cumparate gata. invitatiile de nunta se incadreaza in a doua categorie.

daca se stapaneste bine un program de grafica si exista materiale si timp de pierdut, se pot face invitatiile acasa. daca nu, mergeti la cei care si-au facut o meserie din asta, ca stiu ei ce stiu.

 

revin cu o poza a invitatiilor cat de curand.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Oau.. e cel mai original text pe care l-am citit.

 

Totusi cat costa niste invitatii la o firma specializata?

eu mi le-am comandat prin internet si m-au costat 14.000 lei vechi bucata, la plata in avans si cu taxele de posta platite de ei, inscriptionare gratuita cu textul compus de mine.

am platit prin banca, nu prin mandat on-line la posta ca ala e 120.000 + 1% din suma de plata... la banca pentru varsamant direct in contul firmei iti ia cateva sute de lei !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Noi ne casatorim

Oana si Adrian

Daca nu va vine sa credeti, daca vreti sa va bucurati

si sa va emotionati alaturi de noi,

atunci va invitam in ziua de 21 Septembrie 2002 pe rand la:

Cununia civila de la Starea Civila Craiova, ora 17,00

Cununia religioasa de la Biserica Sfantul Silvestru, ora 18,00

Cununia gastronomica, bahica si muzicala de la Club Mara, ora 20,00

Au fost primii care ne-au crezut,

Veronica si Mihai Mercea, nasi

Va rugam sa confirmati participarea Dumneavoastra pana la data de 10.09.2002

La urmatoarele numere de telefon:

textul asta l'am avut noi pe invitatii :crazy: :x

super textul!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Salut, eu sunt noua pe forum si l-am descoperinf incercand sa fac ceva... dar nu reusesc. Vreau si eu fac o invitatie care sa aibe intr-uncolt undeva o imagine cu 2 verighet sau doua mainei care sa unesc , imi puteti sp[une de unde pot lua aceste imagini si cum le pot folosii?

 

A si de unde pot lua acel program de care vorbeati voi Corel Draw.. nu ma prea pricep la calc, ma scuzati!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vreau si eu fac o invitatie care sa aibe intr-uncolt undeva o imagine cu 2 verighet sau doua mainei care sa unesc , imi puteti sp[une de unde pot lua aceste imagini si cum le pot folosii?

poti da cautare pe net la imagini.

 

A si de unde pot lua acel program de care vorbeati voi Corel Draw.. nu ma prea pricep la calc, ma scuzati!

CorelDraw e un program de grafica vectoriala si-l iei de la magazinele de calculatoare, soft, etc. costa undeva pe la 2 milioane de lei. a, si tre' sa stii sa lucrezi cu el...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru idei de invitatii... am primit (acum cateva luni) aceasta invitatie la o nunta, mi-a placut cum e facuta, poate ii va fi de folos ideea cuiva...

 

img0894lh4.th.jpg

 

img0895cl1.th.jpg

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Noi am facut 150 de bucati, ne-am costat ( bilet, scris, plic ) = 1,90 lei, si aratau excelent, cu bun gust.

Am vazut unele la 7-10 lei, care erau urate foc ( si aveau baietii vreo 16 cataloage cu ele ).

Nu conteaza pretul..........

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Ne căsătorim în 18 august

 

Doru şi Aandreea

vă invită la cununia religioasă care se va oficia la

Biserica Sfantul Gheorghe la ora 13

şi

la petrecerea de la Hotel Central, începând cu ora 14.

Naşii noştri sunt:

Melania şi Ion Mihut

 

Asta a fost textul de la nunta mea. Simplu si la obiect. Invitatiile au fost din hartie cerata cu o poza de-a noastra pe fundal. (o poza super traznita). Ideea am luat-o de pe un site. Mai erau si alte texte cu poezii romantice dar noi am vrut ceva simplu. Tot pe site am gasit si firma care s-a ocupat cu focurile de articifii.....

Editat de Cristinick
reclama

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×