Sari la conținut
Forum Roportal
Crinu

Cartea de oaspeţi

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Dragii mei ,

Imi puteti spune si mie de unde pot cumpara o carte de oaspeti in care invitatii sa ne lase cateva impresii la nunta ? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

E o intrebare generala, nu ai mentionat din ce oras esti, dar banuiesc ca in toate localitatile exista diverse firme specializate in astfel de evenimente, sau daca nu o librarie , o tipografie mica ce iti poate executa la comanda cartea dorita de tine sa.a.m.de. ... eu zic ca astea ar fi solutiile pe care trebuie sa le incerci. Succes!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna Cristina,

Sunt o viitoare mireasa cu nunta pe 30 iulie (tine-mi pumnii!). In ultimele luni am tot batut pe la usa firmelor specializate in organizari de nunti. Nu am fost multumita si a ramas ca o facem in "regie proprie". Am gasit insa accesorii la Casa Hera si ne-am decis sa luam un set complet: carte de oaspeti, cupe de sampanie, cutit pentru tort, pernuta pentru verighete, marturii pentru 200 de invitati toate asortate. Am dat 3.800.000 lei pe absolut totul. Nu mai stiu cat era cartea de oaspeti dar arata super! I-am gasit pe net la casahera.ro

Succes!

Nu stii cumva un fotograf bun?

Gloria

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Aici este o industrie intreaga de la organizatori, pana la stinsul luminarilor. Imi place acest topic !!!

 

Exact... Din păcate cam asta a devenit nunta... un moft exploatat de o societate globalizatoare

Editat de SithLord

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Buna fetelor,

 

Casa de piatra va doresc si mult succes in viata ! Sa plecati la drum increzatoare si pline de fericire, cu inima deschisa si sa aveti parte numai si numai de bucurii.

 

Gloria, prietena mea Chris pozeaza foarte frumos si daca iti face placere poti vizualiza niste poze aici :

 

http://new.photos.yahoo.com/chr_moro/album...460762317257873

 

Numai bine. :giverose:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Toate vorbiti de nunta aici, insa nu s-a gandit nimeni la o nunta in afara? Si cand spun afara ma gandesc la Las Vegas, acolo unde se presupune ca iti poti face nunta visurilor tale...ma gandeam deunazi la chestia asta si-mi inchipuiam ce preturi astronomice ar trebui sa fie pe acolo si...surpriza, cautand pe net, am dat de Vegas Wedding, unde am vazut preturi mai mult decat normale.So, se poate si in alte parti, uneori cu bani mai putini decat la noi...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Buna Cristina,

Sunt o viitoare mireasa cu nunta pe 30 iulie (tine-mi pumnii!). In ultimele luni am tot batut pe la usa firmelor specializate in organizari de nunti. Nu am fost multumita si a ramas ca o facem in "regie proprie". Am gasit insa accesorii la Casa Hera si ne-am decis sa luam un set complet: carte de oaspeti, cupe de sampanie, cutit pentru tort, pernuta pentru verighete, marturii pentru 200 de invitati toate asortate. Am dat 3.800.000 lei pe absolut totul. Nu mai stiu cat era cartea de oaspeti dar arata super! I-am gasit pe net la casahera.ro

Succes!

Nu stii cumva un fotograf bun?

Gloria

si eu voi fi mireasa in iulie :band: noi tot in regie proprie facem nunta dar sincera sa fiu nu ne-am gandit nici macar o clipa la toate aceste detalii din ce in ce mai la moda. o sa avem o nunta clasica (in ce priveste organizarea), fara prea multe traditii, dar speram sa ne distram cat de poate de bine. mai ales ca vine o parte din gasca noastra preferata. si oricum voi fi o mireasa "atipica' :P

 

Nu prea ma vad mireasa,nu stiu de ce...este o dilema de-a mea.

nici eu nu ma vedeam mireasa. si iote ca la aproape 36 de ani ma voi imbraca mireasa si voi merge la biserica pt cununia religioasa :kiss:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
si eu voi fi mireasa in iulie :o: noi tot in regie proprie facem nunta dar sincera sa fiu nu ne-am gandit nici macar o clipa la toate aceste detalii din ce in ce mai la moda. o sa avem o nunta clasica (in ce priveste organizarea), fara prea multe traditii, dar speram sa ne distram cat de poate de bine. mai ales ca vine o parte din gasca noastra preferata. si oricum voi fi o mireasa "atipica' :o:

nici eu nu ma vedeam mireasa. si iote ca la aproape 36 de ani ma voi imbraca mireasa si voi merge la biserica pt cununia religioasa :rot:

 

 

Abia asteptaaaaaaaam!!! :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pentru cei care se pregatesc de nunta uita-ti un site care va poate fi de mare ajutor http://www.pentrununti.ro/. Gasiti de la magazine pentru rochii de mireasa , agentii pentru nunti, fotografi, muzicanti, pana la idei deosebite pentru a-ti tranforma nunta in una deosebita.

Deosebit este faptul ca ofera informati din aproape toate orasele. Cu ajutorul lui eu am gasit firma pentru spectacolul de artificii :spiteful:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×