Sari la conținut
Forum Roportal
evillangell

Buna! mai primiti un membru in echipa:D

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

salut...am citit pe forumul acesta multe chestii interesante...si persoanele mi s-au parut foarte sociabile..in comparatie cu alte forumuri...si mam decis sa ma inscriu si eu...miar face placere sa ma integrez printre voi..pupici:*

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
salut...am citit pe forumul acesta multe chestii interesante...si persoanele mi s-au parut foarte sociabile..in comparatie cu alte forumuri...si mam decis sa ma inscriu si eu...miar face placere sa ma integrez printre voi..pupici:*

ok... spune-ne mai multe despre tine... in special cat de evil esti... cand esti angelic(a)

 

pana una alta... bun venit

385943332_37bf65cc1d_o.gif

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ok... spune-ne mai multe despre tine... in special cat de evil esti... cand esti angelic(a)pana una alta... bun venit385943332_37bf65cc1d_o.gif
;) ma numesc ramona am 20 de ani si sunt in cautare de prieteni...avand in vedere ca sunt departe de casa...ma simt singura...
care echipa??steaua dinamo rapid?alege :o:
prefer sa ma abtin la intrebarea asta...nu de alta dar nu vreau sa ma cert cu lumea...mai mult ca de cand am plecat din tara nu prea mam mai interest de fotbal:P
ok... spune-ne mai multe despre tine... in special cat de evil esti... cand esti angelic(a)pana una alta... bun venit385943332_37bf65cc1d_o.gif
nu stiu exact sati explic.....e mai usor de demonstrat live:D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
salut...am citit pe forumul acesta multe chestii interesante...si persoanele mi s-au parut foarte sociabile..in comparatie cu alte forumuri...si mam decis sa ma inscriu si eu...miar face placere sa ma integrez printre voi..pupici:*

Bine ai venit pe planeta Roportal !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
lasa-ma sa ghicesc..la tastatura ta nu merge cratima ;)

 

nu era nevoie sa fi rautacios/oasa.....sigur ca functioneaza...ma grabeam sa rasp....tu cand vb pe mess....sau stiu eu ce folosesti tu....nu faci asemenea greseli???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

absolut..se intampla. o data nu inseamna nimic. dar sa apara in doua posturi din doua "mam" si "sati" zic ca e un semn sa incerci sa nu te mai grabesti...;)

si vorba lui lupini..bine ai venit :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
absolut..se intampla. o data nu inseamna nimic. dar sa apara in doua posturi din doua "mam" si "sati" zic ca e un semn sa incerci sa nu te mai grabesti...;)

si vorba lui lupini..bine ai venit :o:

merci,am sa-ti urmez sfatul...si exemplul totodata

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×