Sari la conținut
Forum Roportal
Miss Bitch

Mai credeti in dragoste?

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sincera sa fiu, stau si ma gandesc la faptul ca toti userii de pe acest forum au povestea lor de dragoste, mai mult sau mai putin reusita. Dar, de asemenea mai cred ca toti am suferit din dragoste, chiar daca nu toti am suferit cu aceeasi intensitate.

Dupa toata suferinta, dupa toate lacrimile, dupa toata durerea si dupa toate loviturile, vreau sa va intreb un singur lucru: mai credeti in dragoste?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Esti sigura de ceea ce spui? Si daca da, pe ce te bazezi cand spui asta? :)

sunt foarte sigura....numai cand vom inceta sa traim , vom inceta sa iubim...ne iubim, oricat am parea de egoisti, ne iubim copiii mai mult decat pe noi insine, ne iubim partenerii, cu toate momentele de suisuri si coborasuri, ne iubim parintii......dragostea exista, o simtim, e parte din noi, desi uneori ne dezicem de ea.

Editat de pasa11

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mai credeti in Mos Craciun?

:) mai repede as crede in el decat in dragostea vesnica si pura. Desi sunt indragostita...ma tot intreb oare cat va dura?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
sunt foarte sigura....numai cand vom inceta sa traim , vom inceta sa iubim...ne iubim, oricat am parea de egoisti, ne iubim copiii mai mult decat pe noi insine, ne iubim partenerii, cu toate momentele dee suisuri si coborasuri, ne iubim parintii......gragostea exista, o simtim, e parte din noi, desi uneori ne dezicem de ea.

Hai sa ne intelegem cumva: aici vorbim strict de dragostea dintre un barbat si o femeie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sincera sa fiu, stau si ma gandesc la faptul ca toti userii de pe acest forum au povestea lor de dragoste, mai mult sau mai putin reusita. Dar, de asemenea mai cred ca toti am suferit din dragoste, chiar daca nu toti am suferit cu aceeasi intensitate.

Dupa toata suferinta, dupa toate lacrimile, dupa toata durerea si dupa toate loviturile, vreau sa va intreb un singur lucru: mai credeti in dragoste?

 

Dragostea ? Cred ca este un sentiment care-ti poate da fluturi in stomac , te poate face mai bun , iti poate aduce speranta in suflet . Este minunata .

 

Nu , nu mai cred in dragoste .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×