Sari la conținut
Forum Roportal
monique

Finala Cupei

Postări Recomandate

Miercuri, 11 mai 2005, de la ora 20:15 pe stadionul Cotroceni, se va desfasura finala Cupei Romaniei.. in acest an, se vor lupta pentru trofeu Dinamo si Farul Constanta... cine credeti si cine vreti sa castige Cupa? ;) :) ;)

 

Yo le voi tine pumnii constantenilor pentru ca asa vreau... :) :crazy: :crazy:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Desi nu tin cu nici una dintre cele doua,imi doresc ca Farul :) sa castige.Am votat cu Dinamo deoarece cred ca ea va castiga-la cata dreptate este in fotbalul romanesc......... :crazy:"

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Din pacate am avut dreptate:a castigat Dinamo :blinca: Nu am vazut meciul,daca au castigat pe bune bravo lor,dar nu au ajuns in finala corect-parerea mea-ca sa citam pe fotbalistii nostri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tinand cont de meciul cu FC National nu avem cum sa spunem ca Dinamo a castigat Cupa Romaniei pe merit!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In cele din urma am ghicit scorul final, insa nu si echipa castigatoare... am zis ca va fi 1-0 pentru Farul, insa a castigat Dinamo.. N-am vazut decat foarte putin din meci, mai mult finalul care a fost foarte greu pentru Dinamo... asta e... Dinamo a castigat cea de-a 12-a cupa din palmares si a trecut pe locul doi, devansand Rapidul, care a castigat pana acum 11 cupe ale Romaniei...

 

:evil: :o: :doh:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×