Sari la conținut
Forum Roportal
harald

Ministrul Adomniţei

Postări Recomandate

Contractele cu furnizorii de servicii de Internet se vor incheia pe o perioada de cel putin 1 an de zile.

Legatura la Internet trebuie sa indeplineasca urmatoarele conditii minimale: conexiune dedicata si permanenta de banda larga, largirea de banda pentru acces la Internet de oriunde din lume la o viteza de 2 Mbps pentru download, disponibilitate si suport tehnic 24h/24h, abonament lunar fix, independent de timp sau trafic.

Suma alocata lunar pentru fiecare unitate de invatamant este de 30 lei. In cazul in care contractele incheiate cu furnizorii depasesc sumele lunare aprobate prin prezentul ordin, responsabilitatea asigurarii resurselor financiare suplimentare revine conducerii scolilor.

 

http://www.rgnpress.ro/content/view/24133//#Scene_1

 

Se pare că numărul de stele de pe steagul Uniunii nu e nici pe departe singurul aspect

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Si asa se vor da acele contracte pe baza de cunostinte.

Acum ma intreb ,in scolile ce nu au , nu o sala de calculatoare, dar nici un calculator in scoala, ce se face?

Editat de Kilkoana

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si asa se vor da acele contracte pe baza de cunostinte.Acum ma intreb , scolile ce nu au , nu o sala de calculatoare, dar nici un calculator in scoala, ce se face?
Primesc bani.

 

Exact. :) Eu aşa am

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sir, trebuie sa devii membru PSD. :lol2: :)

Poate doar mort :o: dar cred că nici atunci.

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×