Sari la conținut
Forum Roportal
HeartsLeader

Ajutati-ma,va rog..

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Mi am creeat recent un cont pe yahoo...adica mi am facut un id....si din greseala,l am sters....se poate sa mi l recuperez,sau sa mi fac altul cu acelasi nume...am incercat sa mi fac imediat altul,dupa isprava,cu acelasi nume,da' nu s a putut..!!!va multumesc...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Pai de obicei cand renunti la un cont, nu dispare imediat din baza lor de date, ci este "dezactivat" vreo 30 de zile parca. De asta probabil nu poti sa-ti faci altul cu acelasi nume. Daca te loghezi ca de obicei, vei fi intrebat(a) daca vrei sa reactivezi contul. Stiu ca am facut asta acum vreun an or so. Daca nu merge, si e foarte important ID-ul, poti sa incerci sa-i contactezi sau sa astepti pana dispare (ca sa-ti poti face altul cu acelasi nume).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, il poti recupera. Te inregistrezi din nou cu aceleasi nume si aceleasi date. Daca cumva e sters de tot daca nu...intri in el si merge :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca incerc sa dau sign up cu id ul acela,imi apare chestia aia cu 'incorrect Id or Password'... :D ....daca incerc sa fac un id cu acelasi nume,imi apare chestia cu 'the id ... is already being used'..nu mai inteleg nimic... :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×