Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Dupa cum am spus, acum nu a mai pomenit nimic despre divort sau altceva de genu asta, iar eu nu am adus in discutie si nici nu voi aduce in discutie un eventual divort al lui.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Dupa cum am spus, acum nu a mai pomenit nimic despre divort sau altceva de genu asta, iar eu nu am adus in discutie si nici nu voi aduce in discutie un eventual divort al lui.

 

Dar care este parerea ta legata de toata situatia existenta ?

Te-ai gandit vreodata la sotia lui ? Ce fel de sentimente nutreste simtind , pentru ca se presupune ca nu are stiinta despre relatia sotului ei ?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da, m-am gandit tocmai de aceea nu am vrut ca el sa divorteze. Si apoi avand in vedere ca nu stie, nu o deranjeaza.

nu vreau sa par o scorpie sau mai stiu eu ce, daca nu eram eu, era alta in viata lui.

Si apoi e foarte bun la pat, pe langa asta suntem si foarte buni prieteni vorbind despre absolut orice( mai putin despre relatia cu sotia lui, asa am considerat eu ca e mai bine).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, m-am gandit tocmai de aceea nu am vrut ca el sa divorteze. Si apoi avand in vedere ca nu stie, nu o deranjeaza.

nu vreau sa par o scorpie sau mai stiu eu ce, daca nu eram eu, era alta in viata lui.

Si apoi e foarte bun la pat, pe langa asta suntem si foarte buni prieteni vorbind despre absolut orice( mai putin despre relatia cu sotia lui, asa am considerat eu ca e mai bine).

parca mai conteaza daca divorteaza sau nu?!!?? (numai copii sa nu fie la mijloc, in rest de nevasta si-a batut joc deja...)

daca faceti ceva, faceti-o pana la capat. e mai corect asa!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si apoi e foarte bun la pat, pe langa asta suntem si foarte buni prieteni vorbind despre absolut orice

E foarte probabil sa aveti o relatie psihologica favorabila. Daca ar fi sa ghicesc as spune ca el e foarte diferit de tine ca persoana :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Da, m-am gandit tocmai de aceea nu am vrut ca el sa divorteze. Si apoi avand in vedere ca nu stie, nu o deranjeaza.

nu vreau sa par o scorpie sau mai stiu eu ce, daca nu eram eu, era alta in viata lui.

Si apoi e foarte bun la pat, pe langa asta suntem si foarte buni prieteni vorbind despre absolut orice( mai putin despre relatia cu sotia lui, asa am considerat eu ca e mai bine).

 

Cred ca ar trebui sa va puneti putina ordine in viata , amandoi . Raniti si candva probabil ca va afla . Este pacat sa sufere . Iar daca oricum ar fi fost altcineva in viata lui , daca nu erai tu , asta denota ca ceva probleme sunt in familia lui si atunci ???

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nu, nu are copii.

Parca sunt nebuna, nu stiu cum sa spun nu.

 

Dar poate nici nu-i nevoie sa spui nu . Important este ce va doriti amandoi si sa nu faceti un om sa sufere .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Cand l-am cunoscut era un om nefericit, la inceput am aflat cauzele pentru care nu mai mergea bine casnicia lui, insa in momentul in care am devenit intimi l-am rugat sa nu mai vorbim despre relatiile noastre.

Stiu doar ca face sex cu ea, nu stiu cum suna asta , din obligatie.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×