Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

In primul rand nu stiu daca am postat bine aici acest topic. Daca am gresit va rog sa ma scuzati.

Pe scurt: acum doi ani am cunoscut un tip(in acel moment aveam deja o relatie stabila de 3 ani) si printr-o serie de imprejurari am ajuns sa facem sex si sa ne dam seama ca ne potrivim de minune in pat. Intre timp el( era casatorit deja de 5 ani) se indragosteste de mine si vrea cu orice pret sa divorteze, lucru cu care nu am fost deacord. Am acceptat intre timp sa ma vad cu el si sa continuam sa facem sex. Urmeaza momentul in care sunt ceruta in casatorie de pritenul meu oficial, accept si renunt totodata la cel cu care ma simteam bine in pat. Dar dupa o perioada casatorita fiind de acum reluam relatia sexuala si totodata reintalnirile cu tipul bun la pat.

In prezent am divortat...

Intrebarea mea este am sa pot renunta vreodata la barbatul bun la pat?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Doar daca o sa te indragostesti lulea, iar impricinatul va fi si bun la pat (eventual chiar mai bun).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
In primul rand nu stiu daca am postat bine aici acest topic. Daca am gresit va rog sa ma scuzati.

Pe scurt: acum doi ani am cunoscut un tip(in acel moment aveam deja o relatie stabila de 3 ani) si printr-o serie de imprejurari am ajuns sa facem sex si sa ne dam seama ca ne potrivim de minune in pat. Intre timp el( era casatorit deja de 5 ani) se indragosteste de mine si vrea cu orice pret sa divorteze, lucru cu care nu am fost deacord. Am acceptat intre timp sa ma vad cu el si sa continuam sa facem sex. Urmeaza momentul in care sunt ceruta in casatorie de pritenul meu oficial, accept si renunt totodata la cel cu care ma simteam bine in pat. Dar dupa o perioada casatorita fiind de acum reluam relatia sexuala si totodata reintalnirile cu tipul bun la pat.

In prezent am divortat...

Intrebarea mea este am sa pot renunta vreodata la barbatul bun la pat?

 

O curiozitate . Bunul la pat s-a divortat si el ? Sau doar tu intr-un rastimp destul de scurt ai facut si cununia si divortul ? :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mr Big ma cauta in continuare, tocmai am fost la mare impreuna, dar nici eu si nici el nu vorbim despre o altfel de relatie decat cea pe care o avem acum

Mr Big este in continuare casatorit.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mr Big ma cauta in continuare, tocmai am fost la mare impreuna, dar nici eu si nici el nu vorbim despre o altfel de relatie decat cea pe care o avem acum

Mr Big este in continuare casatorit.

 

Si tu de ce ai divortat? Din cauza lui?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mr Big ma cauta in continuare, tocmai am fost la mare impreuna, dar nici eu si nici el nu vorbim despre o altfel de relatie decat cea pe care o avem acum

Mr Big este in continuare casatorit.

 

:D Si cum a putut pleca la mare fara sa afle nevasta? :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Mr Big ma cauta in continuare, tocmai am fost la mare impreuna, dar nici eu si nici el nu vorbim despre o altfel de relatie decat cea pe care o avem acum

Mr Big este in continuare casatorit.

 

Ai vrea o relatie cu cineva care...desi casatorit, se comporta cum se comporta? :D

 

Sfatul meu..mergi mai departe...nu cred sa fie el singurul barbat bun la pat din lume...daca asta conteaza atat de mult pentru tine...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×