Sari la conținut
Forum Roportal
Damyanos

Afacere pe net !

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Salut ! m-am gandit de multe ori la castigul pe net , este posibil, dar nu foarte usor cum pretind anumiti utilizatori ai internet-ului . As vrea daca este posibil sa adunam aici mai multe idei ale voaste , planuri si voluntari , oameni voiosi care vor sa inceapa o mica afacere si impreuna sa gasim cheia succesului !

 

Astept comentariile voastre cu si despre ideiile voastre !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Salut ! m-am gandit de multe ori la castigul pe net , este posibil, dar nu foarte usor cum pretind anumiti utilizatori ai internet-ului . As vrea daca este posibil sa adunam aici mai multe idei ale voaste , planuri si voluntari , oameni voiosi care vor sa inceapa o mica afacere si impreuna sa gasim cheia succesului !

 

Astept comentariile voastre cu si despre ideiile voastre !

Cele mai profitabile afaceri pe net sunt cele care fac apel la instinctele omului ( mai ales instictul de reproducere :bye: ).

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cele mai profitabile afaceri pe net sunt cele care fac apel la instinctele omului ( mai ales instictul de reproducere :) ).

..numai la sex iti sta capul... :)

sau vrei sa facem un bordel on-line ..? :o:

 

adica, la ce te referi ? as vrea mai multe detalii daca se poate !

nu te lua dupa el ,nu vorbeste serios :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
..numai la sex iti sta capul... :)

sau vrei sa facem un bordel on-line ..? :o:

nu te lua dupa el ,nu vorbeste serios :)

Ştiu un tip care şi-a făcut magazin on-line cu jucării sexuale şi se lăuda că-i merge foarte bine. Nevastă-sa chiar l-a

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dea...si eu ma gandeam sa imi fac un site pe care sa inchiriez spatiu pentru reclame.Am si ce sa vand...deci de ce nu ar merge?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu te lua dupa el ,nu vorbeste serios :o:

 

Estimările arată că o treime din totalul surferilor pe net la nivel mondial, zilnic vizitează cel puţin un site dedicat relaţiilor intime ! :)

 

dea...si eu ma gandeam sa imi fac un site pe care sa inchiriez spatiu pentru reclame.Am si ce sa vand...deci de ce nu ar merge?

 

Pentru un preţ c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Da baieti , eu am inteles ce spuneti , dar mie nu mi se pare o idee chiar atat de buna sa vindem "jucarii" , as vrea sa ne gandim cu totii la ceva care nu prea exista . . sau daca exista sa nu avem prea multa concurenza . . . de exemplu ati auzit ca un tanar american a facut 1.000.000 $ in mai putin de o luna prin vinderea pixel-ilor , o sa caut link-ul ca sa am o dovada . . .

 

Ceea ce vreau sa facem , este sa vindem ceva profitabil si cautat ! si pentru asta , evdent, ne trebuie un plan . . nu putem sa mergem caine surd la vanatoare ;) trebuie gandit miscare . . si in mod normal, nu aici :o:) Aici insiram doar niste idei . . pe care le dezvoltam . . in privat . . evident sine vrea sa participe !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
de exemplu ati auzit ca un tanar american a facut 1.000.000 $ in mai putin de o luna prin vinderea pixel-ilor , o sa caut link-ul ca sa am o dovada . . .

 

Da, asta se

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×