Sari la conținut
Forum Roportal
New Task

Magazin virtual

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Uite..eu mi-am deschis de ceva vreme un magazin virtual de papetarie,,,A inceput sa mearga...incet dar merge....Problema este ca ar trebui sa-mi fac o campanie de promovare ceva mai agresiva si ...sincer nu prea stiu cum sa fac asta prin low cost in asa fel incat efectul sa tinda catre "foarte bine" doh.gif

Uite..eu mi-am deschis de ceva vreme un magazin virtual de papetarie,,,A inceput sa mearga...incet dar merge....Problema este ca ar trebui sa-mi fac o campanie de promovare ceva mai agresiva si ...sincer nu prea stiu cum sa fac asta prin low cost in asa fel incat efectul sa tinda catre "foarte bine" doh.gif
Magazinul are adresa www.newtaskbirotica.ro

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

multumesc

da-mi si mie daca poti mai multe detalii despre cursurile SEO

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Am un E-book despre acest domeniu, care cat de cat sa iti deschida usa catre lumea asta a SEO si promovare site, poate prinzi ceva idei de acolo.Da un PM daca esti interesat.

Inca o sugestie: paginile gen http://www.newtaskbirotica.ro/?p=productsL...amp;iCategory=2

transforma-le in pagini gen http://www.newtaskbirotica.ro/category/PRO..._SI_CARTON.html

si titlu/ meta keywords sa reflecte pagina in cate esti.

Again PM if interested

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Uite..eu mi-am deschis de ceva vreme un magazin virtual de papetarie,,,A inceput sa mearga...incet dar merge....Problema este ca ar trebui sa-mi fac o campanie de promovare ceva mai agresiva si ...sincer nu prea stiu cum sa fac asta prin low cost in asa fel incat efectul sa tinda catre "foarte bine"

 

Fă-ţi cont pe toate forum-urile pe care le găseşti

Editat de lupini

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

In primul rand trebuie sa-ti faci optimizarea on page calumea. Fa un pic de cercetare sa vezi pentru ce keyworduri vrei sa apari in google si dupa aceea compune titluri si descrieri relevante pentru fiecare pagina din siteul tau.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Incepe prin a te asigura ca site-ul e hostat pe un server bun:

 

29 decembrie - ora 1 : 29

 

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×