Sari la conținut
Forum Roportal
Adytzu17k

probleme cu calc....

Postări Recomandate

deci incepe in felu asta.acu vreo 3-4 zile mah jucam si eu ca tot gameru din tara asta si imi iese din joc (ceva d genu alt+tab,sau chiar ceva d genu la ceea c patesti cand apesi tasta windows) si imi intra in outlook express..am zis bravo mah,am iesit din outlook si am dat alt+taba cah mah crapau aia:D.dar in mm d chestie nu sa oprit si la fiecare apasare d tasta pateam asta si m-am suparata am iesit din joc si am inceput sa vad d la c e asta..am dezinstalat outlook in primu rand,p urma am scanat calculatoru cu tot c aveam la mana.. am scanat d virusi cu nod32, si cu 2 progame online,p urma am incercat cu ad-aware,zonealarm,si tot c mai aveam eu p acolo.nu am gasit nimik cu nici unu..dupa asta am intrat in opera sa scriu c scriu acum si in mom in care am apasat o tasta mi-a deschis tab nou si tot asa.. la fiecare tasta apasata sa deschidea un nou tab pana in mom in care am inceput sa injur d toate softurile si toate prostiile d p net.dupa asta s-a oprit pt vreo 2-3 ore cand a inceput iar outlookul p care in dezinstalasem mai inainte.l-am cautat si l-am gasit la locul lui in program files .l-am sters normal si am obs cah in mom in care stergeam un fisier din el aparea la loc aproape instant( mentionez:D cah nu am putut sa sterg tot folderu).p urma mi-a trecut mie prin minte sa-i pun restrictie d la firewall..i-am pus si cea mai tare chestie imi dadea eroare cah cica windows nu poate accesa outlook express...daca iti poti da seama d chestie.dupa asta am sters tot folderu cu un file shreder ..dar a ramas prostia asta cu windows...asa cah intr-un moment d disperare reinstalat windowsu...dar tot asa imi apare ...PLS HELP ME cu asta cah imi e frica sa nu dau cu comp p fereastra ...X(X(...........am sistemu asta d vreo 6 luni si nu am mai patit asta niciodata pana acum si sincer nu mai am nici o idee..pls help.dau si un id d mess ...adytzu17k@yahoo.com

Editat de Adytzu17k

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Daca mai e in garantie dute cu el la ei acolo si dale cu tastatura in cap. Daca nu...formateaza-l inca o data si asigurate ca formatezi si C si D si ar trebuii sa mearga. Ai incercat sa pui alta tastatura?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×