Sari la conținut
Forum Roportal
Rycy

Program cautare oameni!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Stiti vreun program care sa imi dea date despre oameni!!Faza este ca toti din clasa suntem disperati sa aflam pe ce data este nascuta diriga!!!!Sau vreun link cu profesori..ceva!!Am cautat numele ei pe net insa nu prea gasesc!!Mai mult :P ....sa casatorit recent si sia schimbat numele de familie!!Deci, ma ajutati si pe mine?? :P :lol2:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

PAi....nu stiu CNP, am scris in mi si mi de moduri numele ei pe google, in cartea de telefoane nu am incercat, parinti ei nu stiu cine sunt, si unde stau!!Insa, o sa fac asa: caut intor cartea de telefoane nr ei fix si caut pe google cum si spus tu!! :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Stiti vreun program care sa imi dea date despre oameni!!Faza este ca toti din clasa suntem disperati sa aflam pe ce data este nascuta diriga!!!!Sau vreun link cu profesori..ceva!!Am cautat numele ei pe net insa nu prea gasesc!!Mai mult :) ....sa casatorit recent si sia schimbat numele de familie!!Deci, ma ajutati si pe mine?? :jester: :)

 

 

Gogule, esti bine draga? Incearca sa intrebi o alta profesoara sau la secretariat. Nush de ce cred eu iti trebuie ptr alte prostioare programul ala...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×