Sari la conținut
Forum Roportal
adnana

Barbatii romani sunt urati

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Laure , cum o dai tot n-o zici bine. :yes:

Sa reformulez. Esti complexat?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Laure , cum o dai tot n-o zici bine. :)

Sa reformulez. Esti complexat?!

aaa ..asta era ..?

nu ,nu sunt ..de ce as fii ..ca sunt prea frumos ..? :yes:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

:yes:

dd (adica eu) sustine:

barbati romani frumosi sunt oriunde privesti - mergi in club A, cand se strang la o cafea de vorba spirituala (asa vei vedea mai multi deodata);

trebuie sa fie musai vedete? (nu de alta, dar nu mi-a suscitat niciodata interesul "vedetismul", si ca atare nu am putut remarca nimic);

depinde pe unde picioarele tale te poarta, si mai depinde de ochii tai cum privesc lucrurile (ce fel de gusturi ai);

In Grecia nu sunt barbati mai frumosi, nici intr-o alta tara - ci sunt doar mai bine ingrijiti (insa nu omite faptul ca noua generatie de "pusti-masculi" sunt foarte bine ingrijiti si foarte frumosi);

Poti afirma alta evidenta (facand o comparatie obiectiva) - in occident batranii (generatia a III-a) sunt mai frumosi, cu mult mai ingrijiti decat ai nostri si cu un aer senin (nu garboviti), eleganti si amabili (ma refer la ambele sexe)!

 

Ma simt indreptatita sa-ti pun aceiasi intrebare: de ce femeile romance sunt considerate curve de catre occidentali (ocupand locul III sau II in clasament)????

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fetelor ,daca vreti sa aveti dreptate in afirmatia ca barbatii romani sunt urati dati-mi voie sa observ si eu ca prin extrapolare femeile romance nu au gust, sunt superficiale, le plac "jegosii" etc. Asta pentru ca 99,99% dintre voi aveti barbati romani:)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mai sa stiti ca eu inca vad barbati frumosi pe strada :spiteful: E adevarat ca nu se preocupa asa de mult si exagerat de exterior ca noi femeile ... dar nici o femeie impopotonata ca bradul de Craciun nu e faina. Insa ce-i drept am vazut poze de la vara-mea care a fost in Grecia si tipii is faini :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×