Sari la conținut
Forum Roportal
adnana

Barbatii romani sunt urati

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Fetelor ,daca vreti sa aveti dreptate in afirmatia ca barbatii romani sunt urati dati-mi voie sa observ si eu ca prin extrapolare femeile romance nu au gust, sunt superficiale, le plac "jegosii" etc. Asta pentru ca 99,99% dintre voi aveti barbati romani:)

 

Mai rau, ar prefera poate barbati straini, dar lipsite fiind de caracter si de abilitatile necesare, se complac in mediocritate cu romanii :)

Editat de fitzroy

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vorba aia,romanii sunt tolomaci,urati,neingrijiti dar futaciosi frate

 

mdea... macar atat, nu ?! :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

probabil lui Adnana ii plac metrosexualii, iar acest life-style a patruns foarte timid in randul barbatilor din Romania care, pe langa restul barbatilor din UE (exceptand bulgarii, credeti-ma!!) isi petrec ceva mai putin timp prin saloane de infrumusetare, manichiura/pedichiura, solar, hair-style, sala de fitness si cheltuie mai putini bani pe parfumuri fine, 5 perechi de okelari de soare sau 10 perechi de pantofi.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Adnana, de acord cu tine dar cum iti explici faptul ca suntem primii la sex? :roll:

 

http://old.jurnalul.ro/articol.php?id=74621

 

ha, ha, ha! :lol: ... chiar primii? ai dovezi?

 

on topic

nu m-as grabi sa spun ca barbatii romani sunt urati, nu de alta dar fetele din UE sau din state ii considera chiar tipi bine :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

cred ca exagerati, sunt totusi barbati frumosi si educati

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La concluzia asta am ajuns in ultima vreme impreuna cu prietenele mele,rar vezi un barbat de la noi din tara atragator.Si sa nu credeti ca nu ies din casa ca frecventez multe locuri.Daca femeile sunt multe si frumoase atunci in extrema cealalta o ducem rau de tot.De vreo luna nu am mai vazut un barbat dragut,care are ochii frumosi are numai 1,60 ,care e inalt e urat cu spume,etc.Am ramas socata de ce am vazut in Grecia,acolo se merita sa te distrezi cu un barbat.In Romania barbatii te cuceresc mai mult cu caracterul lor ca in rest sunt la pamant

Pai daca singura tara in care ai fost e Grecia te cred si eu ca vezi urat barbatul roman.Se pare ca grecii si italienii sunt cei mai frumosi barbati.Ironia face ca Italia si Grecia sa fie binecuvantate cu cele mai urate femei.In Salonic nu am vazut nici macar o femeie care sa nu aibe macar 10 kg peste "normal" - singura frumoasa era o vanzatoare de inghetata, emigranta din lituania, al carei bronz avea alta nuanta din moment ce sub el nu se afla masa musculara ..ca alea nu sunt grase de fapt...e o combinatie oribila intre grasime si muschi...e imposibil pentru ele sa slabeasca -.Toate sunt f. pline.In italia e cam la fel numai ca acolo se mai intampla sa mai vezi si cate una frumoasa "suspect de blonda" si de alba- deh ! eu am fost intr-un teatru si acolo se mai aduna crema..ca pe strada plimbandu-ma una n-am vazut -.

Faptul ca romancele sunt frumoase e adevarat daca le comparam cu cele din vest .Un acceptabil -si sunteti acceptabile pentru ca ne-am obisnuit cu voi - poate fi frumos in comparatie cu un urat -.Daca ar face o excursie pana la Kiev romanul ar renunta instantaneu la convingerea ca romancele sunt frumoase.O femeie ce da cu matura intr-un colt de sala,restaurant etc in Kiev e mai frumoasa decat multe romance ce frecventeaza beauty saloon-uri toata ziua.Pentru ochiul unui roman o plimbare pe strazile Kiev-ului e o adevarata desfatare.Femei mai frumoase nu cred sa existe in toata lumea.Barbatii ukraineni?Niste schilozi neingrijiti - credeti ca romanii sunt neingrijiti?mergeti pana acolo -,urati si de-a dreptul schimonositi de-atata vodca - nu e nici o exagerare-.

Daca noi ne-am obisnuit cu voi si va toleram asa uratele cum va aflati obisnuiti-va si voi cu noi si totodata scutiti-ne de atitudinile astea de superioritate - de-a dreptul abjecte - ...in caz contrar....emigrati in grecia sau italia - recomand italia...acolo e cald dar totusi suportabil unde mai pui ca poezia e la ea acasa daca ma vreti si romantism latin.

Frumusetea voastra sta in uratenia altora nu in ea insasi.Sa va intre bine in cap.Daca va las 10 minute -pe astea de va simtiti prea frumoase- pe strazile din Kiev o sa va simtiti al dracu de urate - eu pe strazile romei nu m-am simtit defel unul -.

Editat de SeqenenreTao

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
La concluzia asta am ajuns in ultima vreme impreuna cu prietenele mele,rar vezi un barbat de la noi din tara atragator.Si sa nu credeti ca nu ies din casa ca frecventez multe locuri.Daca femeile sunt multe si frumoase atunci in extrema cealalta o ducem rau de tot.De vreo luna nu am mai vazut un barbat dragut,care are ochii frumosi are numai 1,60 ,care e inalt e urat cu spume,etc.Am ramas socata de ce am vazut in Grecia,acolo se merita sa te distrezi cu un barbat.In Romania barbatii te cuceresc mai mult cu caracterul lor ca in rest sunt la pamant

 

 

ba sunt baieti, barbati frumosi si aici :lol: eu una am intalnit :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@SeqenenreTao

Daca ar face o excursie pana la Kiev romanul ar renunta instantaneu la convingerea ca romancele sunt frumoase.O femeie ce da cu matura intr-un colt de sala,restaurant etc in Kiev e mai frumoasa decat multe romance ce frecventeaza beauty saloon-uri toata ziua.Pentru ochiul unui roman o plimbare pe strazile Kiev-ului e o adevarata desfatare.Femei mai frumoase nu cred sa existe in toata lumea.

 

in sfarsit cineva care stie ce vorbeste! :lol:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Daca noi ne-am obisnuit cu voi si va toleram asa uratele cum va aflati obisnuiti-va si voi cu noi si totodata scutiti-ne de atitudinile astea de superioritate - de-a dreptul abjecte - ...in caz contrar....emigrati in grecia sau italia - recomand italia...acolo e cald dar totusi suportabil unde mai pui ca poezia e la ea acasa daca ma vreti si romantism latin.

Frumusetea voastra sta in uratenia altora nu in ea insasi.Sa va intre bine in cap.Daca va las 10 minute -pe astea de va simtiti prea frumoase- pe strazile din Kiev o sa va simtiti al dracu de urate - eu pe strazile romei nu m-am simtit defel unul -.

Mi-o placut, iti dau dreptate :ermm:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×