Sari la conținut
Forum Roportal
ellla

dansand pisica cu soarecele

Postări Recomandate

desenele animate si basmele ori fi ... povesti de adormit copii mici? ...

 

eu cred ca de fapt e o relitate demult uitata si murdarita de-a lungul timpului de natura umana de joasa vibratie...nu mai credem in ceva atat de frumos doar pentru ca nu o mai avem ... am decazut ca si concept apoi ca existenta si tragem dupa noi si restul din ceea ce ne inconjoara

 

oare cum urcam inapoi in vibratii? va lasa sa mai reflectati si voi si poate discutam

 

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

fiecare bobor are miturile si basmele sale , ca unele in mod curios coincid, e o alta poveste .

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt fascinat de basmele noastre cu locurile speciale pe unde treci in alta lume, o fantana ceva ... :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

chestia ca unele locuri din basmele noastre se regasesc in realitate ...

 

ravl, ti rog nu ti relaxa prea mult, a fost o data totusi ... mai poate fi si a doua oara :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
chestia ca unele locuri din basmele noastre se regasesc in realitate ...

 

Pi buni???? Where ??? Show me the right spot !

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

ehe ... si bunaciunea aia de Ileana Consanzeana ! :cheer:

 

 

ce mai alergau fraierii dupa ea ! :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

oare Pasarila-Lati-Lungila a fost :) real ?!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
desenele animate si basmele ori fi ... povesti de adormit copii mici? ...

 

eu cred ca de fapt e o relitate demult uitata si murdarita de-a lungul timpului de natura umana de joasa vibratie...nu mai credem in ceva atat de frumos doar pentru ca nu o mai avem ... am decazut ca si concept apoi ca existenta si tragem dupa noi si restul din ceea ce ne inconjoara

 

oare cum urcam inapoi in vibratii? va lasa sa mai reflectati si voi si poate discutam

 

 

Ciudat, ellla....... m-am gandit la lucru' asta de ceva vreme si cand ti-am vazut topicul am zambit cu surprindere.

Gandim la fel... :)

 

Simt tropotind podeaua cand danseaza dragaicele (eh, doar metaforic deocamdata :crazy: )... e mult spus, da' ceea ce ai scris tu aici, cred cu toata puterea si eu.

Problema este ca suntem doar noi 2! :yahoo:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×