Sari la conținut
Forum Roportal
kyroptus

Politist stresat

Postări Recomandate

O scurta povestioara:

 

Am parcat masina grabit si am dat o fuga sa cumpar tigari si bere se la magazinul din colt. Cind am iesit ( dupa doar citeva minute!!!) deja era afara un politist care scria de zor o amenda.

 

M-am dus la el si i-am spus: "Poate ma mai slabesti un pic" la care el a continuat sa scrie amenda fara sa se uita la mine. La care la-am facut "nazist". De data asta sa-a oprit, sa-a uitat la mine, si a inceput sa scrie o alta amenda pentru. cauciucuri uzate.

 

Asa ca eu la-am poreclit "cacaT de bou" la cere el a inceput sa scrie o a treia amenda pe linga cele doua deja agatate in parbriz. Chestia asta a cam durat vreo 20 de minute. Cu cit il jigneam mai tare, cu atit se invirtosa la scris amenzi. Pina am obosit eu si am hotarit sa cedez.

 

Asa ca am plecat pe jos, am dat coltul si m-am urcat in masina mea.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Tare faza.. :tease: :tease: se mai gaseste din cand in cand cate un Garcea dintr`asta sa rada poporu de el.. ::tease:: ::cry::

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Politistii de la noi inca nu stiu ca meseria lor e de a ajuta cetatenii si nu de ai amenda :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Asa este sfc.. chiar acum la stiri am vazut cum un politist si`a batut joc de un cetatean al acestei frumoase natiuni :tease: :cry: .. oricum a dat de belea politistul respectiv.. :tease: :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
O scurta povestioara:

Asa ca am plecat pe jos, am dat coltul si m-am urcat in masina mea.

[snapbacca]40101[/snapbacca]

::tease:: ... nu esti normal!!! loool ...

Editat de Dulcica

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×