Sari la conținut
Forum Roportal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Sunteti fani anime?? :butcher: ce parere aveti? anime poate fi un hobby?? daca vreti intrati pe un super forum EDIT

Editat de EmmaD
Fara reclama.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Probabil ca exista persoane pentru care vizionarea de anime-uri este un hobby. Pentru mine, cel putin, nu reprezinta tocmai un hobby. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nici pentru mine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

nu prea ma uit la anime in general, dar am 2 mari fixuri: Sailor Moon, dupa care sunt complet innebunita, am vazut si serialul si filmele si toate extra-urile peste care am dat :( si Inuyasha, la care ma uit, desi e cam "sangeros" pentru gusturile mele... Amandoua mi se par super, mai ales SM, la care de obicei r

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

dak nu ma insel topicul spune "daca sunteti fani anime intrati aici"...deci doar DACA..nu sa intri sa zici ca nu iti plac sa-l faci pe ala/aia sa se simta aiurea(posibil)

 

eu am fost fan dbz..desi n-am mai vazut de mult timp un episod..ceva.. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sunteti fani anime?? :lol2: ce parere aveti? anime poate fi un hobby?? daca vreti intrati pe un super forum EDIT

Eu sunt :good: Imi plac anime-urile .. in special Devil May Cry .. Imi place sa pun la avatare sau la background poze din animeuri :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

mie nu imi plac anime-urile, dar cunosc o fata care este pur si simplu inebunita dupa acestea, pe telefonul ei gasesti poze cu toate personajele si toate melodiile de fundal, uneori este chiar penibila, dar ce sa faci, fiecare in felul lui. :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×