Sari la conținut
Forum Roportal
ellla

suferinta sufletului

Postări Recomandate

nu mai stiu care calea...mereu tind sa ma autosugestionez spre optimism si bine... esotericii spun ca ce dai aia primesti...ma straduiesc sa dau bine ...ma trezesc iar si iar plangand ... ce-mi doresc se face dificil sau departe ...

 

ma simt ratacita...deci m-am considerat mereu pe o cale

 

azi nu mai stiu ... m-am pierdut si simt ca vreau cineva ceva sa ............ nici nu stiu sa ce

 

 

sa fie bine

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

roagate la dumnezeu si se rezolva

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
roagate la dumnezeu si se rezolva

E pe "invisible mode".

 

 

Tudorel666 a primit azi noapte sms de la el. Zexelica e mana lui dreapta asa ca ii poti lasa o cerere lui. O strecoara el cumva pe sub usa.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
vrea sa se bucure de unele chestii

are totul rezolvat inainte de a trece la etapa de a se bucura? de obicei nu reusim sa ne bucuram de ceea ce ne dorim decat dupa rezolvarea problemelor din trecut si dupa rabdarea suficienta. eu una am reusit sa ma bucur de ceea ce mi-am dorit abia dupa ce am reusit sa ma impac cu mine insami.

:roll: daca imi aduc bine aminte eu ti-am promis ca vom discuta pe PM ceva, nu? :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
nu mai stiu care calea...mereu tind sa ma autosugestionez spre optimism si bine... esotericii spun ca ce dai aia primesti...ma straduiesc sa dau bine ...ma trezesc iar si iar plangand ... ce-mi doresc se face dificil sau departe ...

 

ma simt ratacita...deci m-am considerat mereu pe o cale

 

azi nu mai stiu ... m-am pierdut si simt ca vreau cineva ceva sa ............ nici nu stiu sa ce

sa fie bine

 

 

:roll:

 

cred ca te-ai straduit prea mult...

 

lasa-le sa curga, ella...da-ti frau liber emotiilor, chiar si negative...

 

optimismul asta fortat, n-are cum sa fie bun...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
are totul rezolvat inainte de a trece la etapa de a se bucura? de obicei nu reusim sa ne bucuram de ceea ce ne dorim decat dupa rezolvarea problemelor din trecut si dupa rabdarea suficienta. eu una am reusit sa ma bucur de ceea ce mi-am dorit abia dupa ce am reusit sa ma impac cu mine insami.

:roll: daca imi aduc bine aminte eu ti-am promis ca vom discuta pe PM ceva, nu? :doh:

 

da...dar ... :roll:

 

Si de ce nu i le dai ? ;)

 

tre sa le primesc

 

:)

 

cred ca te-ai straduit prea mult...

 

lasa-le sa curga, ella...da-ti frau liber emotiilor, chiar si negative...

 

optimismul asta fortat, n-are cum sa fie bun...

 

poate ...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×