Sari la conținut
Forum Roportal
tulipgirl

Cel mai tare joc

Ce joc preferi?  

200 membri au votat

  1. 1. Ce joc preferi?

    • Counter Strike
      34
    • GTA Vice city
      14
    • Sims
      2
    • Sims 2
      30
    • Age of mitology
      14
    • Age of empires
      21
    • Lord of the Rings
      10
    • NFS Underground
      26
    • Black & White
      2
    • Fifa 2005
      8
    • Star Wars
      8
    • Half Life 2
      15
    • Starcraft
      16


Postări Recomandate

M-am gandit sa vedem care e cel mai indragit joc. Daca am omis vre-un joc va rog sa nu va sfiiti sa-mi spuneti. De asemenea va rog sa spuneti care sunt partile bune si rele ale jocului sau daca preferati mai multe jocuri.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Counter Stricae dar mai sunt si altele: nfs, half life,praetorians,etc

 

dar cs pe primul loc, e un joc de care nu te plictisesti, esti singur adaugi booti, esti in retea joci cu ceilalti.

sunt multi care joaca de ani de zile si inca il mai joaca cu placere!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Worca tu ai dreptate in ceea ce ai zis.. dar persoanele acelea sunt dependente de joc.. doar 2-3% din categoria aceea nu este.. joaca din placere si poate sa renunte repede la joc fara sa aiba vreo "remuscare".. desigur sunt multe astfel de jocuri printre care amintesc si "the great World of Warcraft" multi au cazut in "plasa" acestui joc si au ramas dependenti.. sunt multi pusti care isi pierd timpul prin Internet Cafe`uri sau acasa si se distrug pe ei.. cateva din toate aceste jocuri dezvolta simturi cum ar fi cel ar antentiei, organizarii, timpului de reactionare, etc. dar sunt putine..

Eu personal va recomand Pacman.. :tease: :tease: :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Interesanta alegere cu pacman :tease:

Si eu prefer strategiile desi putina actiune nu strica niciodata.

Am votat cu Age of Mythology(apropo scuze ca n-am scris cum trebuie dar nu stiu cum sa modific), dar am jucat mult timp si Sims.

Age of empires mi sa-a parut mai greu, dar asta probabil pentru ca m-am obisnuit cu Age of Mythology.

A da si abia astept sa incerc Sims 2.(momentan n-am destul spatiu in calculator :tease: )

 

 

 

pe.sa. Ma asteptam Counter Stricae sa fie pe primul loc(se pare ca pasionati inca mai joaca si n-au timp sa intre pe forumuri)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Age of Empires e tare.. acum cativa ani jucam in prostie Age of Empires: The Rise of the Rome sau cam asa ceva si Age of Empires 2.. erau tari.. dar ca strategie mai sunt misto si Rise of Nations, Command & Conquer: Generals, Zero Hour, Tiberian Sun si, de ce nu, Red Alert 2.. ar mai fi Starcraft - Broodwar si alte cateva jocuri care nu mi le aduc bine aminte.. Eu mai sunt fanul Tycoon`urilor.. acum am in calc Rollercoaster Tycoon 3 si pot sa spun ca e super marfa.. superior lui Rollercoaster Tycoon 1 & 2..

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Rise of Nations, Command & Conquer: Generals, Zero Hour, Tiberian Sun si, de ce nu, Red Alert 2.. ar mai fi Starcraft - Broodwar

 

Le-am jucat pe toate si mi-au placut :tease:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Mie imi plac jocurile gen Syberia,Journey to the Center of the Earth,Ghotic(m-ar interesa GothicII,III).Mi-a placut si babalacul de Diablo dar mi-a trecut febra cu el.La Half-life2 m-am incurcat la nivelul 3 (cel cu liftul si n-am mai reusit sa merg mai departe.Bleaga,nu? :blinca: :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×