Sari la conținut
Forum Roportal
Alethia

Calatoriti pe cont propriu!

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Cea mai simpla solutie! Daca vreti sa calatoriti in strainatate fara sa luati tepe, calatoriti pe CONT PROPRIU

 

Nu folositi agentii de turism!

 

Repet! Calatoriti pe Cont Propriu!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

da, tocmai am luat o teapa.

dar daca o iei odata, a doua oara esti atent si iti urmaresti in cunostinta de cauza interesele. ma tem ca pe cont propriu s-ar putea sa te coste mai mult.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nup. Te costa normal. Prin agentiile de turism te costa mai ieftin tocmai ca sa te atraga in tepe. De iei niste tepe...

 

De ex sa zicem ca te costa pe cont propriu o excursoe in grecia la un hotel de 3*** 800 E

 

Aceleasi facilitati ti le ofera o agentie de turism dar la un pret de 400 E Dai 400 E da te vei trezi la un hotel de 1 * si conditii pe care nu ti le-ai dorit. Deci Teapa!

Editat de Alethia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pai eu am dat 178 euro... la un hotel de 1* (7 zile).

nu ma asteptam la mai mult... dar tepele au continuat acolo, cu preturi la excursii duble fata de cum erau la alte agentii. si comportamentul... pfff unul de doi bani! serviciile la fel!

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Nup. Te costa normal. Prin agentiile de turism te costa mai ieftin tocmai ca sa te atraga in tepe. De iei niste tepe...

 

De ex sa zicem ca te costa pe cont propriu o excursoe in grecia la un hotel de 3*** 800 E

 

Aceleasi facilitati ti le ofera o agentie de turism dar la un pret de 400 E Dai 400 E da te vei trezi la un hotel de 1 * si conditii pe care nu ti le-ai dorit. Deci Teapa!

 

am patit-o eu anul trecut in Creta...deci subscriu :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma consider norocoasa. Nu am patit niciodata chestii neplacute cand am luat prin agentii bilete. Cred ca depinde si de agentie, banuiesc ca multe din tepe sunt la agentii obscure care vor sa atraga clientii cu preturi mici si oferind luna de pe cer. Ar fi bine sa fie un topic pe care sa spuna fiecare cu ce agentie a calatorit si ince a constat teapa. Adica oferta exacta cum suna ea pe fluturas.

  • Like 1

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Zic sa initiem 2 liste. Cele mai sigure agentii si cele mai tepare agentii in 2 liste

Editat de Alethia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Cea mai simpla solutie! Daca vreti sa calatoriti in strainatate fara sa luati tepe, calatoriti pe CONT PROPRIU

 

Nu folositi agentii de turism!

 

Repet! Calatoriti pe Cont Propriu!

Ati fost cumva in Corfu? Eu vreau sa merg cu masina si fara firma de turism. Ma interesa ruta prin Grecia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pe unde am fost , pana acum am fost pe cont propriu...nu e nici o bataie de cap, este mult mai safe . Grecia , Barcelona , Ibiza , Amsterdam , Roma . Toate fara nici o problema . Rezervarile pe internet , toata lumea a fost foarte ok , deci recomand pe cont propriu.

 

Iesiti din tara , planificati-va un concediu in afara...dupa primul va asigur ca abia o sa-l asteptati pe al doilea :good:

Daca vreti detalii despre destinatiile de mai sus , lasati un mesaj .

Editat de Al3xx

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

×