Sari la conținut
Forum Roportal
s1mon4

CONSTRUCTII

Postări Recomandate

astept parerile voastre.

 

 

Poti motiva cererea? Pentru ce ar fi nevoie de o noua sectiune? De ce musai pe Economic? Argumente!

 

Aceasta sectiune nu ...corespunde? Casa si gradina

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Poti motiva cererea? Pentru ce ar fi nevoie de o noua sectiune? De ce musai pe Economic? Argumente!

 

Aceasta sectiune nu ...corespunde? Casa si gradina

 

draga Emma,

 

tin sa iti spun ca am cautat pe acest forum cred vreo 3 zile la rand ceva informatii despre niste parcuri reidentiale in bucuresti si nu am gasit...abia azi pe seara, in sectiunea "timpul liber" - de parca ne ocupam de casa si de constructia ei in timpul liber, ca un hobby - am gasit acest miiiititel si ascuns sub-forum, sau cum s-o numi el.

 

ce sa zic, intre timp am mai cautat si prin alte parti si am gasit un forum ffff bine pus la punct - cu sectiune MARE cat casa care chiar asa se numeste "constructii", care se afla listat in prima pagina a forumului, nu ascuns prin "timpul liber" alaturi de vacante si flori de gradina.

 

si cum tu esti de la "politia comunitara" a site-ului :) :blink: :P ma scuzi, nu m-am putut abtine sa-mi palesc un pumnulet in cap :) - eu zic sa nu mai continui, ca poate risc vreo amenda, pentru tupeul de a cere ceva ce cred ar fi interesant pentru multi - daca l-ar vedea...adica daca ar fi postat "la vedere"!!!!

 

asa ca...lasati-l acolo, ca poate oamenii, in timpul lor liber, se vor ocupa si de "casa si gradina"

 

de ce la economic? pentru ca la astrologie sau la sanatate dadea mai rau decat o nuca-n perete...dar de fapt si unde este el acum...prea departe nu e.

 

desi stiu ca te va scoate din toate rabdarile postarea mea, daca nu o vei sterge imediat ce va fi citita, probabil ca imi va fi sters contul pentru tupeul meu - odata sa cer asa o chestie ciudata, apoi sa am si curaj sa zic despre cum sta topicul asta ascuns prin timpul liber :P

 

asadar, intre astrologie, religie si alte "timpul liber" am considerat ca o constructie are in comun cu sectiunea economic mai multe decat are cu felul in care oamenii-si petrec timpul lor liber!!!

 

ps am folosit excesiv "timpul liber" pentru a va ajuta si pe voi sa realizati cat de prost a fost pozitionat un astfel de subiect - CONSTRUCTII, intr-o sectiune ce tine mai degraba de vizionarea unui film, iesirile la picnic, mersul pe bicicleta si concediile de vara...crede-ma, sunt de meserie "putin" profesoara de romana, chiar inteleg foarte bine sensul acestei minunate limbi si stiu foarte bine ce semnificatie are marea majoritate a cuvintelor si sintagmelor minunatului nostru grai latin.

 

Spor la gradinarit - da, asta chiar este o activitate de timp liber...dar intai faci casa (si nu in timpul liber..iti garantez ca fugi de la birou pe santier din 2 in 2 ore)...si apoi ai sa ai la timp liber de gradinarit...pana-ti cresc arbustii in gradina de 3 metri :)))) (nu-ti cresc tie personal, era spus asa..la modul general :)

 

:o: :) :)

 

toate cele bune!

Editat de s1mon4

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Trecand peste ironii... pot spune ca interesul pentru constructii pe acest forum este cam cel de Timpul liber, dupa cum probabil s-a putut constata la vizualizarea acelei sectiuni.

In momentul in care interesul ar creste s-ar putea face o sectiune separata. Pana atunci constructiile noastre vor ramane probabil tot printre plante.

 

PeSe: chiar nu ma intereseaza diplomele userilor, dar va asigur Doamna profesor ca la pshihlogie ati fi cazut cu brio. No offence. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu unul ,nu doresc sa deschida .. :D

pentru doamna profesoara .. :D

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

personal imi pare o idee excelenta, caci asa cum s-a mai aratat zona contructiilor e meschin reprezentata.

apoi, daca nu e la ''vedere'' si nu o va vedea mai nimeni, de unde interes?

si mai propun infiintarea unei sectiuni separate dedicata constructiilor, asa cum gasim ptr muzica; hobby, literatura, etc

 

p.s. caci vad ca se poarta:

e nepoliticos sa raspunzi unei eventuale ironii cu alta si mai si acida

ex: Doamna profesor ca la pshihlogie ati fi cazut cu brio

va salut! :D

Editat de puiu.t

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
personal imi pare o idee excelenta, caci asa cum s-a mai aratat zona contructiilor e meschin reprezentata.

apoi, daca nu e la ''vedere'' si nu o va vedea mai nimeni, de unde interes?

si mai propun infiintarea unei sectiuni separate dedicata constructiilor, asa cum gasim ptr muzica; hobby, literatura, etc

 

p.s. caci vad ca se poarta:

e nepoliticos sa raspunzi unei eventuale ironii cu alta si mai si acida

ex: Doamna profesor ca la pshihlogie ati fi cazut cu brio

va salut! :D

Serios ..adica numai ce e la vedere este cautat ?

Cine vrea ,cauta si gaseste .

Ce ..sexul e la vedere ..de aia este asa cautat ? :D

*si se scrie ..Pe .Se . :P

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×