Sari la conținut
Forum Roportal
Marius-Doru

Mesajele erotice feminine in functie de semnul zodiacal

Evaluează acest topic

Postări Recomandate

Berbec - Imi plac provocarile si barbatii care actioneaza rapid si hotarat. Nu te lasa inselat de aparenta de doamna serioasa, sunt in esenta o iubita senzuala si salbatica, nu am prejudecati, iubesc aventura, iar daca esti timid, prea sensibil sau traditionalist, ar fi mai bine sa ma eviti.

 

Taur - Eu sunt o femeie de casa, imi place sa iau cina cu tine intr-o atmosfera calda si apoi sa ne rasfatam cu mangaieri si saruturi. Daca nu esti rezistent in timpul actului sexual, s-ar putea sa nu fiu satisfacuta. Nu-mi plac barbatii decat daca sunt seriosi, fideli, pasionali si tandri.

 

Gemeni - Flirtezi cu mine? Ma gandesc sa bem o cafea impreuna, sa discutam, fiindca imi plac barbatii comunicativi si deschisi. Nu ar fi rau daca si in timp ce facem dragoste mi-ai sopti la ureche cuvinte dulci sau provocatoare. Imi place sa experimentez, asa ca te rog sa-ti dai frau liber imaginatiei, atat timp cat ma respecti ca femeie.

 

Rac - Nu ma grabi, prefer sa ma cuceresti cu flori, muzica si lumanari aprinse. Sunt romantica, nu-mi plac dezlantuirile salbatice. Daca vei trece dincolo de aparente, vei descoperi o femeie calda si plina de imaginatie care iti poate satisface si cea mai ascunsa fantezie. Nu ar fi rau daca am face baie impreuna, apa ma relaxeaza.

 

Leu - Esti amuzant si pasional? Vrei o experienta de neuitat? Eu sunt o felina care poate fi greu domesticita, asa ca inarmeaza-te cu rabdare, subtilitate si nu incerca sa ma cuceresti cu lucruri ieftine sau cu gesturi previzibile, fiindca eu ma astept intotdeauna la ceva iesit din comun.

 

Fecioara - Sunt o femeie pretentioasa, nu accept barbatii neseriosi, dezordonati sau impulsivi in dragoste. Pentru mine iubirea nu este un sentiment trecator si nu imi plac experientele vulgare. Daca ma cuceresti cu delicate si imi demonstrezi ca esti un barbat de incredere, vei avea surprize mari. Nu sunt atat de rece si de dificila pe cat par.

 

Balanta - Iubesc experientele inedite si rafinamentul in dragoste. Daca nu ai un aspect ingrijit, nu acorzi importanta criteriului estetic si nu ai maniere s-ar putea ca relatia noastra sa nu se infiripe niciodata. Imi plac complimentele si ador preludiul, asa ca, daca hormonii tai sunt de nestapanit, ar fi bine sa te orientezi catre o alta zodie.

 

Scorpion - Pentru mine este totul sau nimic, vreau devotament total, trairi profunde si sunt lipsita de prejudecati. Barbatii slabi sau superficiali nu-mi pot face fata, pe acestia ii devorez cu placere, fiindca am instinct sadic. Imi plac muscaturile, gesturile aprinse si ma plictisesc repede, daca relatia noastra seamana cu altele.

 

Sagetator - Nu-mi ingradi libertatea, fa-ma sa rad si fii deschis spre inedit si aventura asemenea mie. Nu raman langa barbatii plictisitori, posesivi sau morocanosi, asa ca deschide bine ochii in cazul in care ma alegi pe mine. Nu-mi pierd capul in dragoste decat foarte rar fiindca prefer ceva natural, degajat, relaxant. Du-ma in natura, sub cerul liber sau pe o plaja insorita si vei vedea de ce sunt in stare.

 

Capricorn - Daca esti in cautarea unei aventuri de o noapte, ai gresit zodia. Eu caut doar securitate si loialitate, asa ca nu incerca sa ma vrajesti cu arsenalul tau de cuvinte frumoase dar goale. Trebuie sa ai rabdare cu mine, fiindca trebuie sa-mi dau seama ce fel de barbat esti. Daca reusesti sa ma cuceresti si capat incredere in tine, vei vedea ca sunt o femeie calda, pasionala si salbatica.

 

Varsator - Nu te opri la mine, daca esti posesiv si nu ai fantezie in dormitor. Sunt o femeie deschisa la nou, independenta si ma pot indeparta de tine daca ma stresezi cu prea multe capricii sau tensiuni emotionale. Vreau sa rad, sa ma distrez si caut mai degraba un suflet care sa ma insoteasca pe lungul drum al vietii fara sa simt ca ma opreste din evolutia personala. In pat nu am prejudecati, dar nu ma trata ca pe o papusa gonflabila ca nu ma mai vezi a doua oara.

 

Pesti - Te voi iubi neconditionat, iti voi fi mama, sora si iubita, dormitorul nostru va fi mereu o sursa de placere si de noutate. Atentie, sunt o femeie complexa si uneori alunecoasa sau imprevizibila, asa ca trebuie sa imi simti mereu starile de spirit, sa ma intuiesti. Devin rece, daca nu mai esti pe aceeasi lungime de unda cu mine. In dormitor iti pot fi sclava si stapana, iar atmosfera trebuie sa fie intima si romantica.

:cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sagetator - Nu-mi ingradi libertatea, fa-ma sa rad si fii deschis spre inedit si aventura asemenea mie. Nu raman langa barbatii plictisitori, posesivi sau morocanosi, asa ca deschide bine ochii in cazul in care ma alegi pe mine. Nu-mi pierd capul in dragoste decat foarte rar fiindca prefer ceva natural, degajat, relaxant. Du-ma in natura, sub cerul liber sau pe o plaja insorita si vei vedea de ce sunt in stare.

 

E adevarat ca nu imi plac plictisitorii, posesivii, morocanosii.

Imi pierd insa capul foarte usor , ba chiar m-as risca sa spun eu, sagetatoare, am dus la nivel de arta "datul cu botul de beton", insa ma trezesc si trec mai departe. In barbati NU POTI AVEA INCREDERE. Fapt care nu te impiedica sa te indragostesti, doar ca vei suferi, atat.

 

Du-ma draga in locuri frumoase , accept si cerul liber, dar merge si un pat.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sagetator - Nu-mi ingradi libertatea, fa-ma sa rad si fii deschis spre inedit si aventura asemenea mie. Nu raman langa barbatii plictisitori, posesivi sau morocanosi, asa ca deschide bine ochii in cazul in care ma alegi pe mine. Nu-mi pierd capul in dragoste decat foarte rar fiindca prefer ceva natural, degajat, relaxant. Du-ma in natura, sub cerul liber sau pe o plaja insorita si vei vedea de ce sunt in stare.

 

E super fain sintetizat :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
E super fain sintetizat :cheer:

 

doua sagetatoare pana acuma si dupa ce am citit ... inspiratia este gata! :o:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Rac - Nu ma grabi, prefer sa ma cuceresti cu flori, muzica si lumanari aprinse. Sunt romantica, nu-mi plac dezlantuirile salbatice. Daca vei trece dincolo de aparente, vei descoperi o femeie calda si plina de imaginatie care iti poate satisface si cea mai ascunsa fantezie. Nu ar fi rau daca am face baie impreuna, apa ma relaxeaza.

 

Foarte adevarat :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Balanta - Iubesc experientele inedite si rafinamentul in dragoste. Daca nu ai un aspect ingrijit, nu acorzi importanta criteriului estetic si nu ai maniere s-ar putea ca relatia noastra sa nu se infiripe niciodata. Imi plac complimentele si ador preludiul, asa ca, daca hormonii tai sunt de nestapanit, ar fi bine sa te orientezi catre o alta zodie

 

Touche :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

×