Sari la conținut
Forum Roportal
Alethia

M-am saturat de somnorosi

Postări Recomandate

M-am saturat pana peste cap de somnorosiii din parlament si guvern! Oare si politicienii de afara sunt la fel sau doar ROMANIA e o tara de parlamentari somnorosi?

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
M-am saturat pana peste cap de somnorosiii din parlament si guvern! Oare si politicienii de afara sunt la fel sau doar ROMANIA e o tara de parlamentari somnorosi?

 

 

Somnorosi???

Este un atribut mult prea evaziv.

Poate vrei sa spui putori, imbuibati, nesatiosi, vanitosi etc.

Ne-am saturat???? ... si ce? ... vorbim un pic si mergem mai departe (eventual nastem dispute intre noi si ne improscam cu invective, crezand ca asa ne rezolvam problemele)!

:cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

pff crede-ma peste tot e asa ... :o: uita-te pe cnn sau la emisiunile din afara stiu sigur ca este o emisiune gen carcotasii sa vezi acolo show :cheer:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Si cine puii mei i-a pus in Parlament?

Sincer? Pe fiecare l-a pus şeful lui de partid. Electoratul nu a avut nimic de spus

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sincer? Pe fiecare l-a pus şeful lui de partid. Electoratul nu a avut nimic de spus

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sincer? Pe fiecare l-a pus şeful lui de partid. Electoratul nu a avut nimic de spus
Editat de enoch

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Electoratul a votat partidul, foarte corect.

Ce nu inteleg eu este cum de atata timp s-a pesistat in gresala de a vota aiuristic?

N-am mai votat din 1994 pt ca n-am avut pe cine, listele cu cei ce sunt nominalizati sunt la dispozitia oricarui alegator asa ca nu se poate spune ca n-au stiut pe cine voteaza in cadrul acelui partid.

tu puteai sa votezi si cu ochii in inchisi ca tot un "frate" nimereai cu stampila...

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×