Sari la conținut
Forum Roportal
Mallorca

Omul NU a aselenizat pe Luna

Postări Recomandate

.... - in consecinta postarile tale sunt lovite de nulitate.

:roll: Postările or să fie "lovite de nulitate" atunci c

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Nici nu am de gand sa-mi bat capul in contra-argumente la acele poze.

Eu cred ca OMUL A ASELENIZAT, oi fi mai redusa dar nu vad motivul unei asemenea regii. Si daca exista ar fi fost foarte bine facuta.

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
:roll: Postările or să fie "lovite de nulitate" atunci c
Editat de delia delia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
se poate susţine orice, dacă eşti suficient de insistentă
:roll:

Din legile lui Murphi, pentru adolescenti: "Ai ajuns la jumatatea drumul, cand poti demonstra orice. Ai ajuns la capatul lui cand poti face demonstratia contrarie, logica si coerenta." :)

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
iti plac teoriile conspiratiei bag de seama ;)

sunt preferatele mele cand sunt argumentate puternic :)

 

Ca sa nu mai spunem ca aselenizarea a fost urmarita pe viu de catre toate marile observatoare astronomice ale lumii.

cine a observat ce?

pe asta de unde ai mai scos-o?

poate doar de cele americane...s-a mai spus mai sus :roll:

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Fără a mă referi la cineva anume, pentru că e plină lumea de "ţaţe" de ambele sexe care comentează pe marginea şanţului că "eu asta n-aş prea crede", versiunea oficială pentru Apollo 11 - PRIMA ASELENIZARE (din cele 6) se află aici.

 

http://spaceflight.nasa.gov/history/apollo...lo11/index.html

 

Dacă această versiune denaturează faptele istorice, fiecare doritor este liber să-şi prezinte propria versiune concretă. Exemplu: "nu cred că reintrarea

Editat de harald

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Seria Apollo a misiunilor selenare s-a incheiat in luna decembrie a anului 1972, cand, pe data de 11 decembrie, americanii au lasat in urma o placa pe care scria: "Aici OMUL a terminat prima explorare a Lunii, decembrie 1972 D.C. Fie ca spiritul pacii in care am venit sa se reflecte in viata umanitatii".Patriciene, sursele tale sunt comune!Apropo de "tate" (se pare ca feelingul matern te domina)Citeste presa ultimilor decenii si vei vedea cate "tate" comenteaza, implicit domnia ta!Si daca dam crezare zvonurilor controversate din cercurile Serviciilor Secrete, atunci alti cosmonauti nu s-au mai

Editat de delia delia

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Echipajele de pe Apollo-11 si de pe Apollo-12 au dat peste urme straine pe Luna. Si, din c

Partajează acest post


Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

×